Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan büfiztessem újszülött...

Hogyan büfiztessem újszülött babámat számára gyorsan és kényelmesen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Nekem működött a dolog úgy, hogy a vállamra tettem, kicsit megdőltem hátrafelé, hogy a pocija a testemhez érjen. Pár másodpercen belül már jött is a büfi.
2009. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónaposan tudott a babám rögtön kaja után büfizni, addig szopi után volt hogy fél órát is várni kellett.

ÉN a vállamra tettem, felálltam vele, s ütögettem a kis fenekét, de annyira, hogy a baba is mozogjon, nem csak úgy óvatosan, na akkor volt büfi, ha csak simogattam, akkor semmi.

Próbáld ki hogy erélyesebben ütsz a fenekére.

2009. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemünk az ülve böfizés jött be jobban. A hüvelyk- és mutatóujjam közé teszem a fejét,a többit a távolabbi hónalja alá. (remélem érthető). Így nekünk gyorsabban jött. és úgy ütögetem a kis háttát, jobban mondva a bal oldalát.. +++
2009. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! valaki csinálja esetleg úgy, hogy a mellkasodon fekszik a baba, te meg hanyatt? Valahol hallottam...
2009. jún. 25. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így csinálom, de csak néhány hete, kb. 3 hónapos kora óta. Bánom, hogy előbb nem jöttem rá, mert ő is nagyon szeret így, (amúgy hason nem annyira, de az én hasamon jól érzi magát) és szuper jól lehet így vele beszélgetni, erősödnek az izmai, teli szájjal vigyorogva figyel, ahogy énekelek meg beszélek neki. És a büfi is hamar jön.
2009. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feküdtem le vele egészen, de kényelmes a fotelünk, és abban ha hanydt dőltem (ülő helyzetben), tehát csak kicsi szögben a pici már akkor is félig hasalt rajtam. Ez sokszor bejött. Én is sokmindent kipróbáltam azok közül, amiket a fentiek is írtak, de még így is sokszor volt hogy hosszú percekig, ritkán egy egész órán át tartott a "program". Egy időben az is jó volt (kb. 2 hósan), hogy evés után hagytam feküdni kicsit vizszintesben és csak 4-5 perc múlva emeltem szinte át a vállamon. Simogadhatod a hátát is lentről felfele illeve óvatosan ütögetheted is. sok szerencsét. a 4. hónaptól könnyebb lesz.
2009. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Apával már profin büfiznek :) én ebben nem vagyok annyira jó.
2009. jún. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!