Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt valaki hasonlót?...

Tapasztalt valaki hasonlót? Kislányom most 6 hónapos! Kb 1-1 és fél hete törte át a foga az inyét, most növöget! De még mindig nagyon szenved vele! Elképzelhető, hogy még mindig az fáj neki?

Figyelt kérdés
Ott fájlalja, de többnyire csak lefekvések előtt! Eddig is dentinox gélt használtam, de mostmár így kb 2 hónapja! Félek, hogy valami baja lesz tőle, de más nem hat!
2009. jún. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Gengigelt próbáld, olvastam nemrég, hogy a túl nagy adag zsibbasztótól megfulladhat a gyerek. Hűtsed neki! Amíg nincs kint teljesen, addig fájdogálhat!
2009. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gengigelből a baby verziót!az anyatej ízű
2009. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fajhat neki még az, de az is lehet, ahogy ez nő ki, megindította neki a mellette lévő fogat is. még semmi látszata, talán még megduzzadva sincsen az ínye, de attól még lehet, hogy már érzi a következőt. főleg az első fogaknál, általában párosával bújnak ki:-) Dentinox jó, ha cska elalvás előtt használod, az nem olyan gyakori használatot jelent.
2009. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kint van már mindkét foga! Az elalvás nálunk pedig még 4-5 használatot jelent a 2-3 helyett
2009. jún. 25. 13:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a Gengigél tartalmaz lidokaint? Nektek bevált? Vettem szintén a Detinoxból oldatot, azt többször lehet alkalmazni, de semmit nem ér!
2009. jún. 25. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlom dologélt, ez gyógynövényes, nem tartalmaz lidokaint, így akár hányszor alkalmazható. Esetleg próbáld ki. Kellemes karamell íze van.

2009. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!