Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vashiány milyen fokú étvágytal...

Vashiány milyen fokú étvágytalanságot okozhat?

Figyelt kérdés
Nekünk közepes vashiány van,a kislányom fogyott is,de a maltofertől is fáj a hasa,és étvágytalan.Tápszert pl.meg sem eszi.Mit tehetek?
2009. jún. 25. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:

beszélj a dokival, hogy másfajta vasképzőt adjon a babának. csináljatok vérvételt nála, nem biztos, hogy a vashiánytól van az étvágytalansága is. az én fiam is vashiányos volt születésekor. folsavat és maltofert kapott, kap még most is. nem volt vele gondunk, étvágytalan nem volt az elején sem, mikor még elég komoly vashiánya volt.

Én kipróbálnám, hogy másfajta vaskészítményt kap.

Mennyi idős? eszik már gyümiket? esetleg megpróbálhatod, hogy a tápszert összeturmixolod gyümivel. az én fiam is így eszi. most már mindenfélét eszik mert 9 hós múlt, úgyhogy mi hamarosan abbahagyhatjuk a gyógyszereket a dokinéni szerint.

2009. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!