Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam be a Ferrokid...

Hogy adjam be a Ferrokid nevezetű szirupot babámnak?

Figyelt kérdés
Már próbáltam az ételébe keverni, önmagában is, de semmi esetre sem akarja megenni. Ugyan barack íze van, de elég erősa vas mellékíz is. Naponta 5 ml-t kellene valahogy beadnom.
2009. jún. 25. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
kajában sem eszi meg? Mennyi idős? tápszert eszik még? barackos gyümibe nem próbáltad esetleg? én is minden ilyen szörnyű ízű dolgot a gyümölcsébe szoktam belekeverni, nálunk így nem szokott gond lenni vele.
2009. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy sem. Elég rossz evő, és ahogy megérzi a szagát, már zárja is össze a száját:-(
2009. jún. 25. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg fecskendővel a pici szájába adni hátha megszokja egyidő után, nehogy megutálja mégjobban a kajákat. Én Hippes teába szoktam adni reggel amikor még komás és több részre is feloszthatod. 2-3 alkalomra is egy nap úgy nem olyan erős.
2009. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Hippes teába keverem bele és úgy megissza. Vízbe, illetve gyümölcslébe hiába próbáltam, úgy nem itta meg.
2009. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!