Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti magatok milyen...

Anyukák, ti magatok milyen vitamint szedtek, hogy ne kapjatok el mindent, és ne adjátok tovább a babának?

Figyelt kérdés

Én az elmúlt két hónapban kétszer voltam két egész hétig influenzás, aki kicsit is betegebben jön hozzánk, én mindtől elkapok mindent.

Persze a bébi nem, mert védi a tejem...

Lehet, hogy a tejemet kéne innom... :-)


Mit szedtek, hogy a szoptatás alatt is erős maradjon az immunrendszeretek?


(Gravidát és Elevitet nem szedek, mert egyiktől hányok, a másiktól meg farkas éhes vagyok...)


2009. jún. 25. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit. eszek gyümölcsöt meg zöldséget. neked béres cseppet ajánlok ha szotatás mellett azt lehet, nem tudom...
2009. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én semmit. Sok zöldség és gyümölcs, persze a szopira figyelni kell, ne puffasszd fel a bébit a rengeteg zölddel, csak ugy normálisan. Én míg szoptattam, egyszerűen kerültem a tömeget, ha lehet akkor mentem hipermarketbe, ha hétköznap délelőtt volt, igy nem voltak sokan, de a férjem ment inkább helyettem, szóval tudatosan kerültem a sok bacis embert. Meg vigyáztam nagyon magamra, nehogy megfázzak, ilyesmi:)
2009. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szedek semmit, inkább rengeteg gyümölcsöt, zöldséget eszem. Lassan 10 hónapos a kislányom és eddig egyikünk se volt beteg, pedig van 3 nagy gyerekem is, akik iskolások, így bármit hazahozhatnak onnan.. a házunk egy átjáróház, rengeteg gyerek jár a nagyokhoz, így se vagyunk betegesek. Itt a sok friss, hazai gyümölcs, szabadföldi zöldség, szerintem ezek a legjobb immunerősítők, legalábbis nekem ez jött be. Egyébként van egy homeopátiás gyógyszer, amit lehet immunerősítőként szedni, az Oscollococcinum - az influenzás időszakban sokan szedték. Heti 1 fiolával szedd, annyi elég.
2009. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Adri baba ***** válasza:

Én nem szedek semmit,szerencsés vagyok elkerülnek a betegségek!!

Sok zöldséget és gyümölcsöt eszek!!!!

2009. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért hánysz a vitaminoktól, mert éhgyomorra veszed be, vagy kevés kaja után?

Én olyankor szoktam bevenni, amikor valamivel többet eszem, hogy ne bolygassa meg a gyomromat, mert már én is hánytam tőle. Így viszont nem.

Oscollococcinum -ot veszek be havonta egyszer, így a picim is megkapja az anyatejjel. Amig szopik a baba, nem kell neki adni, elég, ha te szeded.

Gravidát, néha amikor eszembejut, bekapok egyet, a szoptatásmiatt.

2009. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
béres cseppet szedjél, azt lehet szoptatás alatt, és az egyik legjobb összetételű vitamin! Viszont ne lepődj meg, ha kicsit attól is megjön az étvágyad:-) kicsit hízlaló hatása van azt mondják. én mondjuk nem szedtem semmit, szerencsére elkerültek a nyavalyák. Most már a legjobb, ha minél több friss gyümit, zöldséget eszel, az természetes vitamin.
2009. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sok zöldséget-gyümölcsöt eszek, azzal nincs gond, az immunrendszerem mégis padlón van.

Béres cseppet megpróbálom.

Köszi.

2009. jún. 25. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!