Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos babának tápszert...

5 honapos babának tápszert csak receptre irnak fel? Vagy lehet anélkül is venni? Melyik a jó? Milyen árban vannak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vehetsz recept nélkül is, csak úgy drágább.

A lányom a Beba tápszert eszi bolti ára kettőezer valahányszáz ft, nincs 3000.

De ő már 9 hónapos.

2009. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet recept nélkül is kapni, de inkább konzultálj a gyerekorvossal, mert ha eddig csak anyatejes volt, valószínűleg a hipoallergén tápszert fogja javasolni, ami jóval olcsóbb receptre (Milumil HA1 Milupától kb.: 1900 Ft receptre), és ráadásul az csak gyógyszertárban kapható.
2009. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milupa 900körül van.Jobban jársz ha felíratod,recept nélkül 30-70%al drágábbak,a támogatás mértékétől függően.
2009. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Beba-val kezdtünk, de az nem vált be; nagyon fáj a kislányom pocakja tőle. Most a Milumil 1-est használjuk, ezzel nem volt eddig semmi probléma. Ez kicsit édesebb is. Lassan váltunk a 2-esre, mert ő már 6hónapos. Ez gyógyszertárban teljes áron 2000Ft.

2009. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten írattam fel a biztonság kedvéért tápszert a babámnak, ő is 5 hós! Humana HA1-et írt fel a doki! Ez receptre 1900 Ft. Meg lehet venni recept nélkül is, csak úgy 2600 Ft!
2009. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is a Bebát használtuk, de úgy nézem az előző válaszokból, hogy az a legdrágább. Nálunk receptre 2048 Ft egy dobozzal, anélkül meg 2900 körül van doboza. Állítólag kiadják az 1-es tápszert is gyógyszertárban, legalábbis többen írták már itt. Nekem anno nem adták ki, azt mondták, hogy vényköteles. Szóval lehet, hogy gyógyszertára válogatja.
2009. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk a Nutrilon premium 1 vált be, receptre

770 Ft, recept nélkül 1700 Ft.

2009. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milupa Milumil HA1 az újszülötteknek való. Mi sajnos csak tápiztunk. 3 hósan váltottunk a Milumil 1-re, de már ez is kevés. 30-án leszünk 5 hónaposak, és 2 hete 3-4 óránként bepuszilja a 220-240-et. Ezért elkeztem a hozzátáplálást krumplival, hogy ne legyen sok a táp, mert rengeteget megiszik. Nekünk már kevés a tápértéke. A védőnő azt mondta, hogy Milumil 2. nem köteles felírni a doki (bár gondolom ezt orvosa válogatja) Szóval szerintem ne HA1-el kezd, mert tuti kevés lesz a tápértéke, és folyton éhes lesz. Ha szopisok vagytok, van kifejezetten hipoallergén tápszer Milupa Pepti (valahanyas)a neve.
2009. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!