Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csirkemájat hogyan lehet a...

A csirkemájat hogyan lehet a fagyasztóba tenni? Nyersen vagy megfőzve, turmixolva mint a húst?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Én nyersen szoktam nindent a fagyasztóba tenni. Vannak pici műanyag dobozaim és aventes poharak.Mindegyikbe rakok nyersen répát,burgonyát,husit, brokkolit,karfiolt stb,aszerint hogyan szeretném összeállítani,amikor kell kiveszem és megfőzöm.Hamar készen van,elkészíteni is könnyű.Egy hónapban egyszer megveszek,felkockázok mindent,kiadagolom tetszés szerint,fagyasztom és kész.
2009. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hungarocell-tálcára szoktam, külön egy-egy adagra valót, elosztva a tálcára, és így főzéskor könnyű kivenni 1 adagra valót. Aztán összefőzöm a többi alapanyaggal(krumpli, zöldségek), és a végén turmix. + 7-8 hós kortól egy késhegynyi margarin/vaj is mehet bele.
2009. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!