Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fájdalmas a fogzás?

Meddig fájdalmas a fogzás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, csak addig fáj, míg át nem töri az ínyét? Vagy a teljes fog kibújása végig kellemetlen?
2009. jún. 24. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Nálunk volt olyan fog, ami addig fájt, ameddig át nem törte az ínyét, volt olyan ami csak utána, volt olyan , ami előtte és utána is és volt olya, hogy se előtte se utána :)
2009. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kiszámíthahatlan,nem fogod tudni milyen lesz.Van aki észre se veszi,van aki éjjel nam alszik tőle.Nálunk az első 4-6 hós koráig jött,annyira nem volt vészes.Aztán a köv.párban jött,egyszerre kettő.Na azt nem kívánom senkinek.Ez így ment a 7.fogig,a 8.annyira nem fájt.Most már kint van egy rágó,lassan jön a többi,de ezek meg nem vészesek.Szóval....ha a babák mesélni tudnának!Az biztos hogy a sok rágás-harapdálás megkönnyíti a fogak áttörését.
2009. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ejha, most aztán megnyugodtam :) köszi a válaszokat!

Most jött ki a 2. foga a fiamnak, és az ínyén nem látok előre semmit, csak iszonyatosan nyűgös és bújós és sírós, és másnapra kijön a fogacska. Így nem tudom mikor adjak neki fájdalomcsillapítót, mert 3 hónapos kora óta minden nyűgjére azt mondják: biztos a foga! De könyörgöm, 9 hónapos!!!

2009. jún. 25. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!