Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet szolizni ha szoptatok?

Lehet szolizni ha szoptatok?

Figyelt kérdés

Nem mintha ez lenne minden vágyam, de egy hónap múlva lesz az esküvőm, és pántnélküli a ruhám. Viszont a sétáknak köszönhetően frankón látszik az ujjatlan felsők nyoma... (és nem spagettipántosoké hanem szélespántuaké.. elég gáz) Jó lenne néhány szolival elhalványítani.

3 hós anyuka


2009. jún. 24. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én szoliztam, de arra figyelj, hogy ott bent a melegbe beindul a tejed, legalábbis nekem beindult!:-)

2009. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a pigmentsejteket nem fogja leszopizni rólad.


Én csak azt utáltam benne, hogy az egyébként is rengeteg tejemből még több lett a meleg hatására, mindig mentem utána fejni és fagyasztani :)

2009. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze. Sőt, egy barátnőmnek a szoli tette rendbe a kisebesedett mellét.
2009. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én inkább letakarom a mellbimbóimat, mert már égtek le. Ilyenkor sokkal érzékenyebbek.
2009. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azt egyáltalán nem bánnám ha több lenne a tejem tőle, mert épp elapadófélben van... csak délelőtt elég, délután már jócskán pótolni kell... Jó lenne ha így sikerülne összekötni a kellemeset a hasznossal :)
2009. jún. 25. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!