Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben mit adjak a babámra?

Ilyen időben mit adjak a babámra?

Figyelt kérdés
6 hónapos, és 4 óra körül mennénk sétálni. Az a gond, hogy itt elég borult az idő, néha kisütöget a nap, de itt az emeleten 25 fok van,és mintha lengedezne a szél. de néha olyan, mintha elkedzene esni. Teljesen tanácstalan vagyok.
2009. jún. 24. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden látszat ellenére fülledt meleg van! 8 hós kisfiamat ma kombidresszben és farmer kertészgatyóban vittem sétálni. Sapkát is levettük, itt nem fúj a szál.
2009. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs: a SZÉL nem fúj... :-D
2009. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez jó szál-szél :D
2009. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, akkor lehet, túl öltöztettem volna. Én először farmer, body és husszú ujjú polóra gondoltam. De akkor ez tényleg sok lehet
2009. jún. 24. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt az aranyszabályt hallottam, hogy egyel több ruhát adj a gyerekre mint ami rajtad van. Hogy ez mennyire igaz? Én nagyjából így csinálom. Persze közben folyamatosan nézem a baba tarkóját hogy melege van, vagy fázik.
2009. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, mint 16.05-ös. Plusz ma olvastam, h a babáknál jobban kell félni a hőgutától, mint attól h megfázik. ne öltöztesd túl.
2009. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!