Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a gyermeked kedvenc játéka?

Mi a gyermeked kedvenc játéka?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjátok oda azt is, hogy lány vagy fiú és hogy mennyi idős. Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 24. 13:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, 7,5 hó s leányka

ja, és az orrom

2009. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

szia! a 8 hónapos fiam bolondul mindenért, aminek CÍMKÉJE van! hihetetlen, mert minden játéknak, ruhának azonnal a címkéjét keresi, símogatja, csipegeti és nyalja. nekem időnként az agyamra megy, de végülis egy előkével is képes eljátszani, ha azon van címke :)

már jó ideje tart ez a fura érdeklődése.

2009. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az keze :-))

3,5 hónapos

2009. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos, kislány, és egy kellemes hangon csilingelő baba a kedvence. Kb. 15 cm az egész, a feje textil, és szerintem oroszlán akar lenni, a teste műanyag, abban van valami csilingelő izé, a lábai pedig szintén textilek, azokat rágcsálja állandóan. Amúgy ez az egyetlen tipik babajáték, amit szeret. Abszolút nem érdeklik Őt sem a színes, csillogó-villogó gyerekjátékok, illetve, ha hangosan zörög-csörög, akkor tetszik Neki. Néha pl. eljátszik egy pelussal is percekig, vagy egy takaróval, előkével, zörgő csokipapírral, ilyesmi.
2009. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsi volt vettem neki egy úszógumi alakú csörgőt, mikor haza jöttem és kibontottam egyből megbántam, mert olyan idegesitő hangon csörög, hogy még. Persze a gyerek mai napig imádja és rázza mint az őrült. 13 hónapos a lányom.
2009. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nincs kifejezett kedvenc...8 hónapos és fiú. Mindent szeret, amit nem szabadna...szemetes, papírok...Habár, mintha egy kis zsiráfhoz mostanában ragaszkodna...
2009. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

9 hónapos Boglárkalányka :), a cimkéket a ruhán imádja,a cipőfűzőt, apa, anya papucsát, nadrágokon a kötőt, és minden amin van csomó, imádja még a plüssöket magához szorítja és beledugja a kis fejét :) Igazából mindent szeret amit a szájába vehet, mert egyszerre jön 6 foga :)

2009. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindegyik nagyon hasznos volt! :-)
2009. jún. 26. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!