Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha valaki csak üveges...

Baj ha valaki csak üveges bébiételt ad a babájának? Lehetnek ennek később negatív következményei?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha arra vagy kiváncsi, hogy esetleg nem fogja-e később enni azt, amit te főzöl, szerintem nem. Én a kezdetektől csak üveges kajcsit adok babómnak, és szerintem semmi negativ következménye nem lesz. 4 hós kora eszik a tápon kivül mást is, most 7,5 hós, és van hogy már adok neki néhány falatot abból, amit mi eszünk, és ugyanúgy eszi azt is. Sőt minden kis barátnőm igy tette, és ugyanúgy eszi azt mostmár, amit anya főz neki. JÓ babázást!
2009. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk a rokonságban annyi volt hogy "rászokott" azok ízére és nem volt hajlandó sokáig megenni amit anyukája csinált. Én a kezdetektől saját készítésű kaját adok,talán egyszer-kétszer volt hogy üvegest adtam.
2009. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

szia! én kezdetben csak üvegeset adtam, most már 8 hónapos és ügyesebben főzőcskézek neki. már ismerem az ízlését és szeret belekóstolni a mi ételünkbe is.

én semmilyen negatív következményét nem látom annak, hogy sokáig csak üvegeset evett.

2009. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én felváltva adok neki házit és üvegest. Pl amit nehezen lehet elkészíteni azt üvegesbe adom. Szerintem nem lesz semmi negatív következménye ha üvegeset kap. De szerintem azért néha próbálj meg neki valami olyat adni amit te csinálsz. Nagyon hamar el lehet neki készíteni a hamit.

2009. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A ksifiam 8 hónapos és idáig zömmel üveges bébiételt kapott amit nagyon szívesen el is fogyaszt Én inkább azért aggódom hogy nem alakulhat e ki nála valami "komolyabb" betegség amiért ezeket az üveges dolgokat kapja.
2009. jún. 24. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy, ezek szigorúan ellenőrzött alapanyagok, amiből ezeket csinálják. Ráadásul mi például városban lakunk, kert nélkül és halvány fogalmam sincs arról, hogy a zöldség és a gyümölcs milyen káros anyagokat tartalmaz, amit megveszek a zöldségestől. Hiába mondja ő, hogy bio meg ilyenek, nem lehetek biztos benne. Én praktikussági okok miatt nem nagyon adok üveges kajcsit neki, mert még mindig nem jutottunk el arra a szintre, hogy egy egész üveg bébiételt meg tudjon enni egyszerre. Pedig mi is 8 hónaposak vagyunk már és ideje lenne. Néha elgondolkozom, hogy mégis mitől hízik és nő a gyerek.
2009. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!