Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezdem a hozzátáplálást...

Ha elkezdem a hozzátáplálást 6 hónapos korban, és lassan kiváltok egy étkezést, ugyanakkor tejem bőven van még, akkor mi a teendő? Fejjem le, vagy mit lehet tenni, hogy ne apadjon el, és mellgyulladás se legyen belőle?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne válaszd még el. Mese,hogy nem elég neki a tejed.
2009. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Picit fejd meg a korábbi szopi időpontjában, mindig egyre kevesebbet , nehogy begyulladjon. Egy, max 2 héten belül beáll a kereslet-kínálat.
2009. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lemaradtam valamiről?

Nem írta, hogy le akarja választani és hogy kevés lenne a teje! Vagy egy korábbi kérdésben már tárgyaltátok ezt?

2009. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem akarom elválasztani, sőt! Szeretném szoptatni sokáig, de azért bevezetném lassan a gyümölcsöket is.

Tehát fejjek le valamennyit, és így megmarad a tejem.

Köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 23. 21:11
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tárgyaltunk korábban. :-)) egyszerre írtunk.
2009. jún. 23. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:

:)

lehet, hogy az első elütötte, máshova akarta írni vagy csak félreolvasott valamit


Mindig kicsit fejd meg a cicid, napról-napra egyre kevesebbet és át fog állni a termelés!

2009. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azért írtam,hogy mese az,hogy nem elég a tej, mert a jól szopó és elegendő tejcsit kapó 6 hónaposokat is erőltetni szokták a "jól értesültek" az elválasztásra.

Nem kell elválasztani abban az esetben ha elég a tej. Lehet kóstolgatni de ne válts ki vele egy étkezést. érezni fogd mikor kell már pótolni almával és társaival .-okosak a babák.


Diet anyuka.

2009. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 9 hós a kislányom de még mindig szopizik szerencsére. Én is nagyon féltem,hogy majd elapad a tejem de nem, szépen be fog állni a kereslet-kínálat. Én mind a mai napig megszoptatom evés után (napi 5x kap rendes kajcsit) így kap folyadékot is és a cicim is megkapja az ingert.

2009. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!