Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ár-érték arányban melyik 3-as...

Ár-érték arányban melyik 3-as pelenka a legjobb?

Figyelt kérdés
2-esben a huggies volt jó, a pempers-el folyton balesetezünk,a lila tescós már jobb egy fokkal. Más volt hasonló helyzetben? Kisfiam van. Leírnátok nektek melyik vált be és mennyi volt darabja?
2009. jún. 23. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

dm babylove. nekünk bejött. bár 4estől használjuk, de olcsó és jó. külföldön élek, tehát ft-ban pontosan nem tudom megmondani, h mennyibe kerül.

de hasonlóan jó a rossmann babydream is.

2009. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Liberopárti vagyok, 50-55 ft/db
2009. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még mindig a pampers aktive baby.
2009. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Huggies.
2009. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
márkátlan francia pelenka is jó én pont most probálgatom 100db-os ,bababoltba lehet venni én 3700ft .De rossmannos is és a libero is jó csak már mérges vagyok a 50ft körüli árra.És álandoan szaladgálok az akciók után, hogy 40 ft körüli legyen.
2009. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi pamperst használunk, de bejött még a rossmannos és a lila tescos, a libero nagyon nem vált be, de ez babafüggő is.
2009. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rossmann Babydream 41 Ft körül jön ki darabja (2599/cs), bár én szinte mindent ott veszek a kicsinek, így hamar összejön a 15 pont a 15 % kedvezményhez, úgy még olcsóbb.

Lila Tesco-st szoktunk még használni, a múltkor csak 1600 Ft volt, már bánom, hogy nem vettem többet.

A Lidl Sevena sem rossz, bár nem gumis a dereka. 16 db/cs=599 Ft.

A Pampers-ből nálunk mindig kifolyt a kaki, ha mégsem, akkor "csak" simán átázott hátul.

A Libero jó, de drága.

A Müller, DM, és Penny s.m. pelusokra mondják még, hogy jó. Én ezeket nem próbáltam.

8 hónapos kislányom van.

Ja, a Tesco 3 nagyobbnak tűnik, mint a B.dream 3. Én most fogom kipróbálni utóbbiból a 4-est. 7,5 kg a babám.

2009. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi Pamperst használunk, mert irtózatos mennyiséget kaptunk anyukámtól ebből.

Szerintem negyon jó, egészen addig amíg nincsen túlzottan tele, mert akkor valóban kifolyik hátul a pisi, és a ruhája olyan lesz. Jaa, és van belőle valami új fajta extra care vagy ilyesmi, abban ilyen háló van, azt mi azért nem szeretjük, mert belenyomódik a bőrébe, szegényke tisztára mintás lesz tőle.

A Libero-t szerettük még meg a Higgies-t.

2009. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pampers vált be az elejétől fogva. 10 hós kisfiú anyukája
2009. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is a lila Tesco-s vált be, 10 hónapja azt használjuk, és talán összesen 1-2 alkalommal ment mellé a dolog.

Ár-érték arányban is ez szerintem a legjobb. Viszont!!

Múlt héten jártam 100 Ft-os boltban, és találtam 100 db-os 4-es pelust 4000-ért, és ugyanaz van benn, mint a Tescosban!(halacskák a hasnál). Vettem is egy csomaggal, és nagyon rendben van!!

2009. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!