Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám minden héten 10dkg-át...

Babám minden héten 10dkg-át hizik. Elég ennyi? 3hónapos 3250tel kezdtünk most 4910 vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát egy picit többet kellene szerintem, de nem olyan vészesen keveset hízik. Elvileg 6 hós korára kellene megduplázza a súlyát, de nemsoká jön majd az étvágytalan fogzós időszak, akkor kevesebbet fog hízni ennél is, ezzel kalkulálj.
2009. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jókedvű vidám nem látod betegnek akkor nem baj hogy keveset hízik.Nem híznak egyformán a babák.Az én középső gyerekem is ilyen kicsike volt,már 3,5 éves nem túl jó evő de egészséges.A legkisebb meg az első 4 hétben 1,20 kg-ot hízott,aztán 4-5 hós koráig havonta 1 kg.Most már 1 éves lesz,lelassult a hízása.A lényeg,hogy egészséges vidám baba legyen,és fejlődjön rendesen.

Boldog babázást.

2009. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy látom hogy vidám baba.Egészséges, nincs hál isten semmi baj.Csak egy kicsit lista, mert a cicin szeret elaludni.Jó 25-30percig szoktam szopiztatni két ciciből, utána úgy ki nyúlik és olyan elégedett.Két óránként szopizik.Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 23. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!