Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kapok néha durva válaszo...

Miért kapok néha durva válaszokat, mikor ez az oldal a segítségnyújtásra van kitalálva?

Figyelt kérdés

Kb. 1 1/2 éve vagyok olvasója ennek az oldalnak. Nagyon hasznosnak tartom, sok olyan kérdésemre kaptam választ, amit máshol nem tudtam volna feltenni. Viszont mostanában igen sok durva válasz érkezik és nem csak nekem. Miért válaszolnak azok az anyukák, apukák akiknek rossz napjuk van és csak ilyen arogánsan tudnak reagálni? Vajon akkor is így tennének, ha az arcukat kéne adni hozzá, vagy csak így inkognitóban merik megtenni?

Én is olvasok olyan kérdést amire megmondanám jól a véleményem, de inkább túl lépek rajta. Kérlek tedd te is ezt! Ne bántsuk, hanem segítsük egymást! Köszi!


2009. jún. 23. 15:43
 1/6 vav22 ***** válasza:
100%

Ha az arcukat kellene adni hozzá tuti nem tennének így... Talán itt töltik le a feszültségüket. Talán... Igazából erre nem nagyon lehet választ adni. Ilyen emberek mindig lesznek sajnos. Nem csak itt az oldalon, hanem úgy az életben is. Még jó, hogy különbözünk. Nekem az a kedvencem mikor valakit elítélnek azért mert abortuszt szeretne vagy pont azért, mert megtartaná rossz körülmények között a gyereket. Na ott szoktak cifra dolgok elhangzani... Na meg a másik kedvenc a "lehetek így terhes" kérdések...


+++

2009. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok! Az utóbbi 1-2 hétben többször úgy megbántottak egyesek a válaszaikkal, hogy majdnem sírtam. Pedig nem provokatív vagy bántó volt a kérdésem, a problémámat írtam le :-(
2009. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek. nekem a lekezelo es kioktato hangnem nem tetszik es a szemrehanyasok,pl ha kerdesre segito szandeku valasz helyett az irjak "miert kellett raszoktatni?"
2009. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyetertek, szomoru ami itt vegbe megy neha sirlmas es egyben rohognom is kell rajta.
2009. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen. Az anyukák zöme azt képzeli, hogy csak az a jó, ami ő csinál, és ha valakinek más a véleménye, akkor jön a kritika. Nem egymást kéne kritizálni és lepontozni, meg kell hallgatni a másikat is, különben ennek az oldalnak nem sok haszna lesz, én és az ismerőseim is egyre ritkábban látogatjuk, pedig régebben nagyon sokat segített.
2009. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az írások alapján és ha megnézzük a kapott pontok százalékát, én arra következtetek, hogy ez a kritikus "aranyos" csak 1-2 ember lehet. Sajnos szerintem itt élik ki magukat. Sok olyan kérdés van, ami elég sűrűn felmerül, de egy gyereknek is sokszor kell ugyanazt elmondani, csak úgy tanulja meg. Itt pedig sok kezdő anyuka van és mért ne tenné fel azt a kérdést még egyszer, ami akár két héttel ez előtt már 3-szor szerepelt. Még előfordul az is, hogy ha látom ,hogy valakinek a kérdésére senki sem válaszolt és én tudnék, akkor meg is teszem, még akkor is, ha már lerágott csont, mert tudom, hogy valaki nagyon várja rá a választ. Szerintem továbbra is segítsük egymást és ne foglalkozzunk a rossz májú emberekkel!
2009. jún. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!