Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irtok baba naplot? (mennyit...

Irtok baba naplot? (mennyit evett, hanyszor kakilt, meddig aludt. Stb. )

Figyelt kérdés
En tervezem, hogy irni fogok, felteve ha lesz egyaltalan idöm irni.... Mert sokak szerint az elejen meg a haloing is rajtam marad majd hosszu orakon at... :)
2009. jún. 23. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hós koráig írtam. Minden evést, kakit, hány kiló, hány centi, mikor mosolygott először, mikor vittem tanácsadásra, stb. Nyilván nem regényt írtam, hanem csak adatokat, így volt rá annyi időm.
2009. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a fontos adatokat írtam. Nem is napló, csak egy füzet, amiben adatok vannak. kaja ideje, mennyisége, kaka, pisi - esetleg gyógyszre. Többre nem futotta :D
2009. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én írok!

Ne dőlj be ílyen riogatásoknak, sokan úgy adják elő mintha valami "Isten csapás lenne", pedig ez a legszebb dolog a világon. A hálóinggel meg nem kell foglalkozni lekerül rólad amikor odajutsz.

14 hónapos kisfiú anyukája

2009. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az tény, hogy délben még hálóingben leszel. :-) Írom, hogy mennyit evett, mit mikor csinál először, meg rengeteget fényképezem. 3 hós lesz jövőhéten.
2009. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is írok. Nem elhatározás miatt, csak így alakult. Az elején hozzá kellett táplálni, akkor etettem, mértem, írtam, tápit csináltam, este összegeztem. Most már nem mérjük, a tápit is szinte elhagytuk, de most is írom, hánykor, melyik ciciből evett, a nagyobb mérföldköveket, hogy vasárnap kijött az első fogacska, mikor mosolygott, és mikor kacagott először. Ilyeneket. Ja, meg hogy mennyit kakilt. Arra gondoltam, biztos nem árt, esetleg egy második babánál az összehasonlítás kedvéért, vagy barátnőknek, támpontnak. Neki biztos nem lesz érdekes, hogy 2009.június 23-án 15:30 van, és ő már háromszor kakilt! 5 hónapos lesz!
2009. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem írok ilyen részleteset,csak "bolti" babanaplóm van,meg sokat fényképezünk.
2009. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az első hónapokban,szinte minden nap leírtam,hogy melyik ciciből evett,hány kg,mit csinál?Azóta hetenként leírom,hogy mi történt vele/velünk az elmúlt napokban!A nagy fiamnál is volt,ő most 16 éves,és olyan jó visszaolvasni dolgokat.A kicsi most volt egy éves,és már jócskán van miről írni!szerintem ennyi időd lesz mindig,és tényleg érdemes!
2009. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt írom, hogy mikor evett, illetve minden nap mérjük a súlyát fürdésnél. Ennyi. Most döntöttem el, hogy írok is majd kis naplót, hogy mikor milyen dolog történt (első igazi mosoly...). Így olvasva a válaszokat, ez egy tök jó dolognak tűnik.

Amúgy én csak akkor maradok hálóingben, ha arra van kedvem. Azért ha akarok, pikk-pakk fel tudok kapni magamra egy pólót és egy nacit. :)

8 hetes picúr anyukája

2009. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!