Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki tesz a főzelékbe...

Mindenki tesz a főzelékbe gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Tudom, lehet fura, de nekem a főzelék sós, és nem adok a babámnak pl.krumplit almával, vagy meggyel.Ez csak nekem furi vagy másnak is? 10óraira kap gyümit, ebédre zöldséget.6 hónapos múlt.
2009. jún. 23. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem jól csinálod. én se keverem.
2009. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tettem hozzá kevés reszeltalmát,ha magában nem akarta megenni ugy min djárt megette,egyébként én sem tettem gyümölcsöt a fözelékbe.
2009. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sose raktam neki bele gyümölcsöt, csak zöldségekből áll nálunk a főzelék :)

2009. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam rizst vagy krumplit adni meggyel, meg hússal. Olyan íze van, mint a menzás kajának.

Bár én a fokhagymás aprópecsenyét is krumplival meg befőttel eszem. Vagy pl. a pörit rizzsel meg befőttel. :)

Szoktam csinálni magunknak is meggy-, alma-, barack-, ... kompótot vagy szószt pl. sült húshoz.

A lányomnak is szoktam adni almát krumplival pl., de mondjuk borsót vagy karfiolt eszembe se jutna!

Vannak tájegységek, ahol befőttet esznek savanyúság helyett, én ezt "hoztam magammal" anyai ágról.

Szoktunk eltenni szilvát is ecetesen.

2009. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!