Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtátok a K vitamint?

Meddig adtátok a K vitamint?

Figyelt kérdés
Elsősorban szopis, vagy vegyes táplálású babák anyukáitól várom a választ, mert azt tudom, ha a szoptatás/tápszerezés alkalmával a tápszer felé billen a mérleg nyelve, akkor már nem kell, mert abban van K vitamin is. De ha még mindig többet cicizik, akkor meddig kell adni?
2009. jún. 23. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,

5 hósan fogyott el a 6-os doboz, akkor a dokinéni csináltatott vérvizsgálatot, azóta nem kell adni.

2009. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig míg evésének fele anyatej volt.
2009. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szopizott 4 hónapos koráig (akkor fogyott el a K vitamin), utána már csak éjjel, napközben tápszert kapott, sajna elapadt a tejem mikor menstruáltam. Nekem a doki azt mondta, hogy már nem kell, mert a tápszerben van elég K vitamin, csak az anyatejes babáknak kell fél éves koráig a K vitamin.
2009. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos anyatejes ikrek, a doki néni szerint most adjam majd be utoljára és ennyi, nem kell többet.
2009. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!