Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől nem alszik vajon a 13...

Mitől nem alszik vajon a 13 hós kislányom?

Figyelt kérdés
Már egyszer volt ilyen időszaka, de most újra visszatért. Sajnos elrontottuk azzal, hogy még mindig ringatva alszik el. De amint betennénk az ágyába, azonnal felébred, felül, feláll és sír. Ezt eljátssza a nappali alvásánál is, de ami rosszabb, hogy hajnalban is. Általában még kel éjjel és bármennyire csendben ténykedünk (kicsit eszik és iszik), kipattannak a szemei és sajna nagyon nehéz visszaaltatni. Ma is fél 4-kor keltünk és Ő ugyan visszaaludt 1/4 6-kor de nekünk már 6-kor kelnünk kellett. Arra gondoltam, esetleg összefügghet-e azzal, hogy most kezd menni és annyira fel van tuningolva? Mit lehetne tenni? Másnál is van (volt) így? Ma próbáltam, hogy nem veszem ki az ágyából, hátha a hátát simogatva elalszik, de annyira elkezdett sírni, hogy még 1 óra múltán is hüppögött. :(
2009. jún. 23. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A választ rá nem tudom de az én kislányom is igy aludt el áés hajnal 4 kor mindig felkelt 4 honapon keresztül.3-tol 7 honapos korái.én mindig magam mellé vettem és 8 ig még visszaaludt.most ott tartunk hogy 6 ig fél hétig a saját ágyában alszik aztán még 8 ig durmol mellettem.nekem ez olyan jo átőlel és nem sir stb.
2009. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Nálunk is volt már ilyen vagy még ennél rosszabb időszak. 6-9 hónapos kora között nem volt ritka az olyan éjszaka, hogy 10-15x kelt sírva. Akkor már azt hittem begolyózok. Nem szeretném, ha most is ilyen időszak elé néznénk. :(
2009. jún. 23. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!