Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is ennyire nyügös,...

Más baba is ennyire nyügös, hisztis pár napja?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom két napja elviselhetetlenül viselkedik.Hisztizik mindenen,semmi nem jó neki,sokszor felsir,nem akar enni.És ez az éjszaka....Mit nem mondjak,borzalmas volt.Rengetegszer felkelt,nyüsszögött.A ti babátok is ilyen,vagy csak az enyém jutalmaz ezzel a viselkedéssel?
2009. jún. 23. 06:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 napja nagyon nyűgös (12 hetes), szerencsére éjjel hajlandó volt aludni, de napközben alig, rengeteget eszik is (most van a fejlődési ugrás ráadásul), de semmi nem volt jó neki... Ne keseredj el azért!!
2009. jún. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5hós kiscsaj.DEtto.
2009. jún. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8 hónapos és szintén nyügi.
2009. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
4,5 hósak vagyunk, (most is ölben) és nem bírok vele 3-4 napja. Én a frontra fogtam, meg a fogára...azért vasérnap napközben még kánikula volt, most meg mint október végén...ez még engem is megvisel, hát még őket!
2009. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. Imént írtam ki egy kérdést, hogy mitől nem alhat.... :) Szóval igen nyűgi napok, sőt hetek óta, ma is fél 4-kor keltünk, Ő most alszik ugyan, de én mint a múmia, az apjáról nem is beszélve. :( Napközben is nyűgi, ha valamit nem kap meg vagy nem úgy van, ahogy szeretné, akkor hiszti van. 13 hós kislány anyukája.
2009. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
SZombat óta. 2 hónapos fiú.
2009. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 9 hós lányom is elviselhetettlen pár napja és nagyon sokszor kel éjjel is:(

Tuti az idő miatt, de én arra lennék kiváncsi ha ősz lesz és bejön majd az ilyen idő akkor is ilyen nehéz lesz majd vele?...

2009. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szintén:) 3 hónapos kisfiam hetek óta átaludta az éjszakát(este 8-tól hajnal 5-ig), most vasárnap óta kétszer kelünk fel és 3után már csak 10-20perceket alszik, aztán vagy szopizni akar, vagy hangosan sikongat, meg vigyorog:))
2009. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most egy kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül, kislányom csütörtök óta "nehéz eset".

Éjjel alszik (bár eddig aludt 4-5 ig,este óta, tegnap csak 3-ig, mam meg már csak fél 2-ig), de nappal csak nyavajog, semi sem jó neki, alig alszik.

ár nem tudom, hoy fáj neki valamije, mert néha szinte visít, vagy éhes. De van amikor a cici sem kell neki.

Eddig hasfájós volt, de ez mintha más lenne.

Radásul sátálni sem tudunk menni , mert szakad az eső, természetesen nincs esővédőnk.

A kocsink meg szerelőnél van :-(

2009. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hetes, tegnap előtt este óta megy a hiszti:((
2009. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!