Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi számít már későnek, amikor...

Mi számít már későnek, amikor nem forog még a baba?

Figyelt kérdés
Hasról-hátra és fordítva? Van akinek későn kezdett el csak forogni a babája?
2009. jún. 22. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

6 hónapos korig kell megfordulnia. Nekem 5,5 fél hósan fordult meg, tehát egy kicsit későn. De most 7,5 hónapos és már mindent csinál a járáson kívül. :-)


Itt bővebben olvashatsz arról, hogy mit mikor:


[link]

2009. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

nekem négy és fél hónapos volt amikor rendesen hasrafordult hogy normálisan meg is tartotta magát, előtte is voltak pró bálkozások kisebb nagyobb sikerrel. utána kb két hét múlva már vissza is fordult hasról a hátára. és innentől már élvezi is hogy hason van mert előtte nagyon nem szerette.

azóta forgolódik ezerrel és nagyon élvezi hogy tudja változtani a helyét.

mennyi idős a pici?

2009. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam 3 hónapos és kb 1 hónapja fordul a hátáról a hasára és ellőtte már a hasárol a hátára fordult. Egyébként ez teljesen baba függő, hogy mikor kezd el forogni. A védőnő vagy az orvos tudná megmondani mi számít későnek.
2009. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom is 4,5 hónapos, de Ő a hasáról a hátára fordult már meg párszor, vissza még nem, csak próbálkozik. Szerintem, ahogy elnéztem hogyan csinálja, hasról hátra könnyebb. Ő rájött valahogy, hogy ha megroggyantja az egyik könyökét, akkor a lendület át is viszi a hátára.
2009. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

holnap lesz 6 hós a fiam. Már 1x-1x ő is átfordult, mind a kettő irányba, de még nem forog úgy nagyon szépen, nem tudja át billenteni magát, alul marad a keze.

Oldalra billen, de nem tud átfordulni...

2009. jún. 22. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan akkor fordul meg amikor akar, babám hasra 7 hónap, oda-vissza (tudatosan) kilenc hónap. Semmi baja, ne aggódj.
2009. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!