Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdödött valakinek a szülése...

Kezdödött valakinek a szülése ugy, hogy fájdogált egész nap a hasa alja?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok,és reggel óta fáj a hasam,és a hüvelyembe néha belenyilal. Mi lehet ez?
2009. jún. 22. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként fájdogálsz?Csak úgy összevissza?Vagy egész nap folyamatosan?nekem is a hasam alja kezdett fájni.Azt javaslom,hogy nézd az órát,és ha ilyen 5-8 percenként fáj,akkor mindneképp menj és nézesd meg dokival,legfeljebb hazaküld.De én elképzelhetőnek tartom h baba lesz,bár korai még.
2009. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálam így kezdődött. Hajnali fél hattól fájt, azt hittem jóslófájás. Nem akart múlni, aznap éjjel bementem a kórházba, másnap kora délután megszületett a fiam.
2009. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Folyamatosan fáj...nem idöközönként. Ha fekszem enyhül kicsit.
2009. jún. 22. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,


erdeklödöm, hogy mizujs veled? Meg van mar a babad?

A monoton fajasokat irtam be a keresöbe, mert mar napok ota nekem is az van, es ekkor dobta ki a te kerdesedet...

:)

2009. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én még mindig egyben vagyok...És egyre jobban érzem magam,ami elég bosszantó! Napról-napra fittebb vagyok,semmi hasfájás,derékfájás,semmi! Pedig már nagyon mennék! =)
2009. júl. 8. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!