Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le az erkély...

Hogy szoktassam le az erkély üveg püfölésről?

Figyelt kérdés
11.5hónapos nagyon aktív babám van,jár már lassan szalad és állandóan az erkélyüveg a célpont.Viszi a játékait és üti,Ha rászólok vigyorog,ha kiabálok megáll ugyan de csinálja tovább.Ha a fenekére csapok akkor is folytatja-de nem szeretném így fegyelmezni...ha berakom a kiságyba-ami neki kínzás akkor bár üvölt és utána egy darabig hagyja,de ezt én nem akarom,mert akkor napközben nem bírom letenni,mert fél a kiságytól...tanácstalan vagyok se rám ,se a férjemre nem hallgat és félünk egyszer nehogy betörjön emiatt az üveg és baleset legyen belőle...hiába ott vagyok a közelében.segítsetek kérlek.
2009. jún. 22. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahányszor azt csinálja, annyiszor kell eltávolítani onnan. Pl vidd a szoba másik sarkába, vagy a másik szobába, mondd el neki mi a gond és hagyd ott. Úgyis utánad megy, vagy vissza az ajtóhoz, de előbb utóbb csak rájön, hogy ez rossz dolog. Nálunk ez a módszer bevállt, az én gyerekem meg a számítógépet kapcsolgatta ki-be. De eltartott több hétig mire leszokott róla.
2009. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kitartóan, heteken át tartó nem szabaddal, elvitellel, nagyon szomorú anya-val, És ezt lássa is az arcodon.

A kiságy tényleg ne legyen a bűntetés helyszíne, mert annak az altatásra lesz valóban negatív hatása.


Kitartást!!!

2009. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

így van, következetességgel célba érsz előbb-utóbb.


De addig is: lehet kapni üvegvédő matricát, ami egy vastagabb öntapadós fólia. Ez ugyebár arra jó, hogy ha ráragasztod, akkor törés esetén nem esnek szét a szilánkok, hanem ez a matrica-szerűség egyben tartja az üvegtáblát.

OBI, Kika, Ikea és hasonló nagyobb felszereltségű helyeken érdeklődj, mi anno a kikában kaptunk mert máshol épp nem volt.

Nem volt olcsó, ha jól emlékszem 8 ezer ft egy egész üveges-ajtóra való méret, de mi úgy voltunk vele, hogy muszáj, mert az ikreink folyton az üveggel szórakoztak.

2009. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenkinek akkor így fogom csinálni:D
2009. jún. 22. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!