Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A vízereket a lakásban kik...

A vízereket a lakásban kik tudják, kik szokták bemérni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

Babonás vagy?

Ne foglalkozz ilyesmivel: lesz elég valódi gondod a babával.

Me csinálj még újabbakat magadnak.

2009. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
www.taltos7.hu
2009. jún. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
első válaszolónak: ez nem babona :) olvass kicsit utána utána írj véleményt és első sorban a kérdésre válaszolj.....:)
2009. jún. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem anyósom mérte be:-)

De ingát talán sok helyen lehet venni, a másik eszköz neki is egy sima hegesztőpálca volt, de ugyanazt mutatta:-)

Mióta átrendeztük a szobát, és megtanítottam egyedül elaludni a lányom, alszik is egész éjjel, és nappal is jókat:-)

2009. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm a lepontozást, gratulálok.

Látom, hogy az embereknek talán 5-7%-a értelmes itt. Igaz, az értelmesek többsége be se néz ide.


Ez pedig színtiszta babona. Arról nem beszélve, hogy akik a vízereket "mérik", sarlatánok (volt kísérlet, nem találták a vizet - és négyen 4 féle, ERŐSEN KÜLÖNBÖZŐ térképet rajzoltak).


Ráadásul a "víz" mondjuk 80 méterrel van a talajszint alatt (ilyen mélyre kell fúrni a kutat) - ehhez jön még ugye a ház magassága - viszont a vízvezeték és a szennyvíz ott van a falban, pár méterre tőled. Az nem számít?

Ehhez pedig a ház tervrajza kéne, nem egy sarlatán, aki ott méricskél.

Akkor a kóbor vizek, 100 méterre tőled, miért számítanak?


Gratulálok annak, akinek az életét még ez a babona is rongálja - a sok más dolog mellett, ami TÉNYLEG rongálja az életét (mondjuk a mesterséges élelmiszeradalékok egy része).

2009. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

„Én ebben nem hiszek.”



"Igen ám, csak nem a templomban vagyunk, ahol hisznek az emberek, hanem a való életben, ahol helyrejönni, meggyógyulni, csak és kizárólag akkor tudunk a betegségeinkből, ha nem a hiszékenységünkre vagy „nem hiszünk” gondolkodásra alapozunk, hanem a megtapasztalásokra és a tudásra.


A gőgös, bizonyos területekhez nem értő emberek, egy–egy új ismeret hallatán, nem azt mondják, hogy én ehhez nem értek, vagy erről még nem hallottam, hanem hogy én ezt nem hiszem. Elutasíthatják könnyűszerrel a számukra egészséget hozó módszereket. A gőg az ember egyik legnagyobb ellensége önmaga számára. Az embernek valójában a legnagyobb ellensége önmaga."

2009. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kinek válaszoltál? Itt senki sem írt arról, hogy nem hisz benne.
2009. jún. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
olvassad el még egyszer a válaszokat.......
2009. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Továbbra sem látom, hogy itt bárki is hitet emlegetne.

Babonások vannak, és egy racionális (gondolkodó).

Megmutatnád, hogy kire gondoltál - vagy ez is misztérium, amit csak a beavatottak tudhatnak?

2009. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és még te vagy az aki értelmes embereket emleget......:)
2009. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!