Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja igényelni az...

Mikor fogja igényelni az alvós játékot?

Figyelt kérdés
5 hós a kisfiam és már egy hónapja mindig mellé teszem azt a plüssmacit, amit azért vettünk, hogy esetleg majd azzal aludjon! Mikortól lesz igazán szüksége rá? Úgy értem, amikor már érezteti, hogy ő azzal szeretne aludni? Korai még mellé tennem?
2009. jún. 21. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod hozzászoktatni? Szerintem felesleges. Később nem aludni fog, hanem játszani vele. Már ne szoktasd hozzá semmihez, ha eddig egyedül aludt. Ha véletlen egyszer nem lenne ott ahol aludni akar, csak a gond lenne.
2009. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az unokahúgaimnak van, ők csak a babájukkal hajlandók aludni, de nem játszanak vele alvás helyett! Azt láttam náluk, hogy megnyugtatja őket és amikor az alvós baba velük van,akkor tudják hogy jön a pihi és már durmolnak is!
2009. jún. 21. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:

nekunk nem macink van, hanem "alvotakaronk", a fiam féléves korátol azzal alszik el, és visszuk magunkal nagyiékhoz is, ha megyunk..

a plussmacit, amivel napkozben játszik és szeretgeti, ma mellé tettem, hátha szeretne vele aludni, na azzal csak játszott és kacarászott alvás helyett. (15 hós). ugyhogy a maciféle nálunk nem válna be, de játékra nem hasonlíto alvokánk van.

2009. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 ées és semmit nem tűr meg maga mellett. De láttam a játszótéren egy kisfiút aki 19 hónapos volt és volt egy nagy plüsz kutyája. Az anyja szerint mindenhova viszi magával és nem ereszti el soha 9 hónapos kora úta, mikor meglátta először:) Na ebből csak azt akarom kihozni, ha kell neki ugyis igényelni fogja, most még túl kicsi.
2009. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt babája válogatja. Nekünk van születés óta 1 pici nyuszi majd 2 hós kortól 1 tigris. Reggelre a nyuszi mindig a kiságyon kívül van. Tehát az én babócám választott. :)
2009. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8:15- ös vagyok. Amúgy most múlt 10 hónapos.
2009. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!