Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós kisfiamnak ma adtam...

11hós kisfiamnak ma adtam először natur joghurtot. A tejérzékenység kijön ettől?

Figyelt kérdés
Mik a tünetei?
2009. jún. 21. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a savanyított tejtől nem.Sokféle tünete lehet.A bőrkiütéstől a hasmenés-puffadásig.
2009. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Éppen ma beszélgettünk erről!!Úgy tudom,hogy akinek tej,-liszt érzékenysége van,az azért mert nem kapott tejet baba korában.Igazából én is cáfolom ezt,de ha belegondolsz akkoriban mi,legalábbis én amikor 4 hónapos voltam Anyukám ilyet adott nekem,mert elapadt a teje: 1dl víz,1dl tej ezt felforralta,és 1 kávéskanál búza darát tett bele,ezzel megetetett,és jól laktam tőle.Minden nap kaptam reggelire!Ma 28 éves vagyok,és semmi bajom nem lett.Jelenleg 6 hónapos kisfiam van,és sajnos nekem is egyre kevesebb a tejem,pedig naponta többször cicire rakom akár 5x is,de hiába,iszom a Laktoherbet is...És hát egy babának kell a tejalapú étel,ital,így nyugodtan adhatsz neki joghurtot!Sőt,azt is amit annak idején én kaptam,mert ha nem lesz tejem,bizony én ezt fogom adni gyermekemnek,nem a tejpépet ami ráadásul hízlal,mert sok benne a szénhidrát.Remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!