Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket kapott babátok az első...

Miket kapott babátok az első szülinapjára? Nagynénik nagymamák keresztszülők kérdezik, hogy mit vegyenek? Sok ruhája van, és elég sok játéka is, szóval elég tanácstalan vagyok. Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg mindene megvan, több játékot nem szeretnél mostanra, és ruhák is teli vannak, akkor eggyel nagyobb méretű ruha esetleg, vagy akármi, ami hiányozhat a gyerekszobából. Fiam imádja az ágya fölött a foszforeszkáló csillagokat, amikor lekapcsoljuk a lámpát, kapott könyveket, amikre először azt gondoltam, fölösleges volt még, mert csak megrágta akkor, de most 13 hónapos, és imádja, órákig nézegeti őket, lapozgat, mutogat. De ha 1 kiló banánt kapott volna, annak is örült volna. :)
2012. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A könyv jó ötlet! Az egy kiló banánnal is biztos jól eljátszana, de akkor már inkább a könyv :)! Köszi
2012. ápr. 22. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenféle hangszert, csörgődob, rumbatök, csengettyűk, fogantyús puzzle-eket és igen, sok leporellót, azokat nagyon szereti nézegetni, kb 1 éves kora óta állathangozunk, ilyen állatos témájú kemény fedeles könyveket kapott.
2012. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Leírom kisfiam miket kapott össze-vissza :)

F.p sütifaló bödön,tonka beszélő dömper,egy nagy kocka aminek minden oldalán más készségfejlesztő játék van,ruhák.

Mindennek nagyon örült :)

Ötletnek:játszósátor,babataxi,tanuló labda,állatkerti belépő,könyv,fürdőjáték,báb,fűnyíró amit tolni lehet és közben kattog, :)

2012. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lanyom kapott egy csomó könyvet, mar egészen pici kora ota érdeklik, igy akármilyen alkalom van, a könyv az fix. :)

Ezen kívül kapott 100 darabos műanyag labdát, ruhákat, egy Chicco forma bedobot, ami azota az egyik kedvenc játéka, egy Fisher Price tanuló kutyust, ami szinten nagy sláger, meg egy Fisher Price tanuló széket. Azt is napi szinten használja, szóval megérte. :)

2012. ápr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én ilyeneket kértem, amikor kérdezték:

hálózsák, kismotor, fürdőkádas játék (mármint vízen úszó), takaró...

2012. ápr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiam ezeket kapta: ruha hegyek, bébitaxi, formabedobó, távirányítós!!! autó, sok-sok kisebb játék (matchbox készlet, hangszerek). Ami a legjobban tetszett neki, azt anyukámék hozták: egy óriási kifli. Egész délután azt csócsálta, ha ki akartam venni a szájából a fényképezés erejéig akkor üvöltött érte, így minden fotón a kifli lóg a szájából.
2012. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 edit1979 ***** válasza:
Szia! Mi a kislányunknak tároló dobozokat kértünk a játékai számára, imád a mai napig beleülni, kiborítani, kipakolni, bepakolni bennük. Valamint jó ötlet volt a hinta is (a gyerekszoba ajtófájába lett befúrva, minden nap használjuk. :-)
2014. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!