Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes/hónapos kortól...

Hány hetes/hónapos kortól használod a járókát? Fa vagy hálós?

Figyelt kérdés
7 hetes a kicsink és akarunk venni egyet, mert jól ki tudnánk használni. Nem korai?
2009. jún. 21. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi akkor vettünk neki, amikor már forgolódott. Korainak szerintem sohasem korai, legalább megszokja.
2009. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: mindkét fajtának vannak előnyei. A hálósba kevésbé üti meg magát, a rácsosban viszont később könnyebben feláll. Nekünk fa van és rácsvédőt tettünk körbe.
2009. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van, minél előbb megszokja, annál jobb. Nekem anyum vette meg, mert az ország másik végén lakunk, és náluk abban alszik mindig.

Mikor elkezdett mászni, akkor már használtam itthon is, ha dolgom volt, és nem mertem egyedül hagyni-a járókában volt csak biztonságban.

2009. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fa járóka a legjobb. Igaz, hogy kemény, és előfordul egy kis kocc, mint a kiságyban is, de ez a fejvédővel kivédhető. Előnyei azonban, hogy sokkal jobban kilát, sokkal könnyebben meg tud kapaszkodni. Egyébként is nagyon jó dolog a járóka, mert biztonságba tudod tenni a babád, ha kimész WC-re, főzől stb. A második babám most három és fél hónapos, már használjuk, és szerintem kb. addig fogom használni, amíg nem tud járni, esetleg később is a délutáni alvásokhoz, merthogy a kiságyban csak éjszakára szoktam betenni. Egyébként a földön van a játszószőnyegen, vagy pokrócon, vagy a járókában.
2009. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 hónapos korában kapott egy hálósat:)

Nagyon szeret benne lenni:)

2009. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ma "avattuk fel", kedden volt 11 hetes a kisfiam :) Jobb, mint a kanapén felügyelni a nappaliban, a földön hidegebb van, igy megvan a kis helye, ahol lehet kalimpálni :)
2009. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint 14:24 vagyok. Azt elfelejtettem irni, hogy fa járóka, még a férjemé volt gyerekkorában, de egész jó állapotban van!! A lapját meg házilag felemelte nekünk az egyik nagybácsi, hogy kapupánt csavarokra rá lehet rakni biztonságosan, igy nem kellett egy jó drága emelhető járókát vennünk :) Azért nem akartam hálósat, mert olyan furcsának találtam a hálón átnézést, meg ha már feláll, nem tudom, hogy tartja magát azon.
2009. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!