Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van más is igy hogy achamomill...

Kriszta66 kérdése:

Van más is igy hogy achamomilla 15 nem volt jó fogzásra? Nektek mi volt jó rá?

Figyelt kérdés
Már 4 5 napja adom a lányomnak de ugyan olyan nyügös és éjszaka nem jól alszik . Vagy más miat nem alszik jól nem tudok rá jönni . Csak gondolom hogy a foga mert elkezdett nyáladzni ez idáig nem volt , az also fogacskák ugy ki bujtak hogy észre se vettük.
2009. jún. 20. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált a chamomilla 15 ch. Viszont még kipróbálhatnád a viburcol-t vagy a dentinox-ot. De ha bemész a gyógyszertárba akkor tuti tudnak ajánlani pár dolgot.

Sok sikert a kereséshez!:)

2009. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk sem vált be,sőt...A vibucrol kúp sem,pont az ellenkezője történt:még nyugtalanabb lett.Sajna a homeopátia ilyen:ami bejön másnak,nem biztos hogy nálad is beválik.
2009. jún. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még keresgélunk hátha valami bejön . Egyébként nekem is nyugtalanabb lett töle
2009. jún. 21. 07:00
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk sem jött be. borostyánláncot használunk, az első 4-5 fogacska szinte észrevétlenül jött ki. azért szinte, mert az áttörés előtti napon az esti előtte zökkenőmentes elalvás helyett még egy órát fent van a drágám.
2009. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Borostyánkő lánc
2009. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan nincsenek tisztában a homeós orvosságokkal kapcsolatban csak szedik össze-vissza,akár tejserkentőröl akár másról van szó.Mindíg el kellene menni egy homeós orvoshoz aki megállapítja a beteg alkatát és aszerint ad gyógyszert.Ezért nem jó mindenkinek ugyanaz.A fogzásra is több fajta van nem csak a chamomilla.Azt is tudni kell hogy 2-3napig erősíti a tüneteket és csak azután használ.A viburcol kúp is úgy hatásos ha 10-12napig minden este kapja és utána már csak akkor kell egy-egy kúp ha újra előjönnek a tünetek.
2009. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is már sok mindent kipróbáltam,de nem vált be.

Pénteken vettem borostyánláncot,az elmúlt 2 éjjel csak 3x-4x ébredt fel a kisfiam,a megszokott 10-16 alkalom helyett.

Valahol olvastam,hogy a matrac alá,ahol a buksija van kell egy könyvet vagy valami mást tenni,ami megemeli,így nem "tódul" a feje felé a vér.

Közben rájöttem ez mennyire igaz,mert a kisfiam azóta nem alszik jól,amióta kivettem a feje alól a könyvet,ami születése óta ott volt.

Egy próbát megér :)!

2009. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!