Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszaigazitjátok a mozgékony...

Visszaigazitjátok a mozgékony babát a kiságyban, miután elaludt, vagy olyan pozicióban alszik, ahogy elaludt?

Figyelt kérdés
7,5 hós, amióta kuszik, össze-vissza màszkál az ágyában, ált keresztben sikerül elaludnia. Igy hagyjátok, vagy visszaforgatjátok a picit? Főleg éjjelre gondolok
2009. jún. 20. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én visszafordítom:)Nem tudom miért de minden este visszafordítom.Nappal nem..
2009. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a szitu!Rettentően át szokta rendezni az ágyát,van h totál megfordul stb...rengeteget közlekedik az éjjel!Én az elején visszahúzogattam,de a pózán nem változtattam csak visszahúztam az ágy közepére!Most már azt sem,mert óránként nem fogok átjárkálni!akkor megyek át mikor meghallom h koppanik a buksi és akkor gyorsan visszaigazítom neh felkeljen!
2009. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene visszaforgatni.Ha így alszik,akkor nyugodtan maradjon .Betakarni pedig így is lehet.
2009. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is össze vissza alszunk, keresztbe-kasul, fordítva, stb. Nappal nem bojgatom, de este (éjjel) megfordítom. Hála Ő nem ébred fel rá, szuszog egyet és alszik tovább.
2009. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aZt hittem, csak én csinálok ilyet...idegesit egyszerűen ha éjjel nem ugy hagyom, ahogy feküdnie kéne....mindjárt megkuksizom, hogy sikerült elaludni...:)
2009. jún. 20. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor fordítgatom, ha látom, hogy a keze vagy a lába készül beakadni az ágyrácsba. :) Amúgy hagyni szoktam.
2009. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is csak akkor igazítom meg, ha rátekeredett a rácsra

:)

2009. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is megvárom,amíg mélyen elalszik,utána hasra fordítom a 7 hónapos kisfiamat

2009. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!