Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának hányszor kell...

1 éves babának hányszor kell fogat mosnia?

Figyelt kérdés

Mikor kell áttérni a napi 2 , illetve 3 fogmosásra?

Ti hogy csináljátok?


2009. jún. 20. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
1,5 éves a fiam. Heti 1-2 alkalommal próbálkozunk a "fogmosással" de inkább csak játékból. Szerintem felesleges ilyen korán annyira eröltetni. Majd ha már meg lehet tanítani hogy egyedül mosson fogat elég utána napi szinten több alkalomra szoktatni.
2009. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most lesz 1 éves a kisfiam. Most még csak este van fogmosás, de tervezem, hogy reggel is bevezetem:) Már ebben a korban is kell a rendszeresség szerintem.
2009. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

15 hós a kisfiam, és nálunk minden este van fogmosás. 8 foga van eddig.

Én kismamaként a héten voltam fogdokinál és tőle kértem tanácsot a gyerkőccel kapcsolatban is. Ő azt mondta, elég este, de azért a főétkezések után adjam a kezébe a fogkefét, hagy szokja... Előbb utóbb úgyis alábbhagy a fogmosási kedv:)

Hát ha én minden kaja után a kezébe adom a fogkefét, hetente vehetnék új kefét:) Rágcsálja a szőrét:)

Este a fogmosásnál viszont ügyesen sikálgatja, miután én fogkrémmel már átdörzsöltem. Ő meg csak a vizes kefével átsuvickolja:)

2009. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!