Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is hisztis a babája...

Másnak is hisztis a babája hogy nem állhat? 7 hós a lányom egy hete felhúzza magát a kiságyban és ha nem ott van kész dühroham:-) sír mert nem tud felállni

Figyelt kérdés
még lépni nem tud, csak áll, de azt folyton tenné, bár néha már leültetem mert nem hiszem hogy túl jót tesz neki mert szerintem még nagyon kicsi ehhez, de persze rögtön feláll, ha viszont a szőnyegen játszunk ott sem érdekli egy játék sem csak hozzám mászik hogy rajtam felkapaszkodjon. ez már addig tart míg el nem indul?
2009. jún. 20. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem engeded neki, hogy próbálkozzon a felállással? Bocs, de ezt nem nagyon értem. Inkább segíts neki, így fog megtanulni járni.
2009. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen engedni kell,amit magától megcsinál azt szabad,hisz azt jelenti h elég erős ahhoz h megcsinálja.
2009. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nem hagyom csak néha már leültetem, de azért többnyire hagyom, de ez normális hogy állna folyton? nem korai ez?
2009. jún. 20. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. (Az én lányom napra pontosan 6 hósan húzta fel magát először a kiságyban, előtte térdelésbe húzta magát már 1-2 hete, szóval nem a semmiből csinálta - én hagytam, olyan boldog volt :))). ) Ha nem tudná megcsinálni, nem lenne elég erős hozzá, akkor nem csinálná, hidd el. Hagyd kibontakozni.
2009. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, hagyjad, magától csinálja. az én fiam 8 és fél hónaposan produkálta ugyanezt.
2009. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!