Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos Kisfiamnak sötétebb...

3 hónapos Kisfiamnak sötétebb szinű a kis herezacsija, mint a kukija. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi, de a gyerek apjáét még nem láttad? :-)))Egyébként, ha hideg van összehúzódik a bőr és igen sötétebb, de ez nem gond.

3 fiú anyukája

2009. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Sejtettem, csak a Nagymama megijesztett,h mintha sötétebb lenne, mint eddig. :)
2009. jún. 20. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, már megijedtem, hogy megbántottalak!:-)))
2009. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nézd meg apàèt lámpafénynél:) mond hogy csupán szemlélődsz...:)))
2009. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Jahahajj végre egy vidám téma :))) Nem lehetne még egy pár ilyen? :) Felüdültem,komolyan :)

Lehet hogy gyorsan én is megnézem apáét...hátha...

De mi van ha világosabb? Életet kell bele lehellni? :)))))

2009. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most képzeld el annak idején mikor pici fiam annyi idös volt mint a tied,én ezt a kérdést tettem fel a tanácsadáson a védönö,a gyermekorvos elött!akkora nevetés volt visszhangzott az egész rendelö!!Annyira rosszul éreztem magam,majd el süllyedtem magam szégyenemben!

Igen valószinü apától örökölte a te kisfiad is!Nyugi semmi gond vele!:-)

2009. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!