Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kell a tápszert helyette...

Mivel kell a tápszert helyettesíteni, ha hozzátáplálás bevezetése után már nem hajlandó megenni?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kislányom és 2 hónapos kora óta tápszert eszik. Mióta áttértünk a hozzátáplálásra és kanállal eszünk azóta a tápszert cumisüvegből meg sem ette. Próbáltam belecsempészni a főzelékébe meg amit éppen evett, de nem hajlandó úgy megenni. Viszont ugyan azt a kaját tápszer nélkül megeszi.

Reggelire HIPP tejpépet eszik kb. 160ml-t, délben főzeléket eszik kb. ugyanazt a mennyiséget, mint reggelire, délután gyümölcs keksszel összeturmixolva, estére jó éjszakát tejpépet. Mindenből kb. az adag ugyanannyi.


2009. jún. 19. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

amit leírtál az sztem jó...a tejci bevezetése még nagyon korai lenne, de esetleg adhatsz neki teát...tudom abban nincs meg az ami a tápszerben, csak a cumizás:):)

Esetleg más tápit próbáltál??? Vannak ízesítettek is!! Próbálj váltani

2009. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
probáltál tápszert váltani v. csörös pohábol adni a tápszer nagyon fontos lenne még.Talán van ízesített tápszer is.
2009. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!