Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget vegyek...

Milyen cumisüveget vegyek majd a kisbabámnak?

Figyelt kérdés

biztos elég buta kérdés, de első baba és nagyon tanácstalan vagyok, pár napja elmentünk körülnézni az egyik nagyáruházba, de rengeteg fajta cumisüveg van, nézegettem az Aventeset, de abból is több fajta van, milyet kell venni egy újszülött babának?

32 hetes kismama:)


2009. jún. 19. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,hogy melyiket kell... nincs legjobb.Én simákat vettem először abból is tudott a csajszim szépen enni,azóta vettem aventest,mamos cumit,nincs különbség,csak jó kaja jöjjön belőle :) Illetve ha tudsz ciciztetni,akkor csak teára használod úgyis :)
2009. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én az AVENT-es mellszívómhoz kaptam két cumisüveget. Igazából nem is használtuk, mert szopizik a leány, így nincs is szükség cumisüvegre.
2009. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi Aventet vettünk, de megbántam. Drága is, és "orrán, száján" folyik belőle a víz is, a táp is.
2009. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki az Aventre esküszik, az biztos nagyon jó lehet. Mi egy MAM-os mellszívót kaptunk,abban volt két cumisüveg,azokat kezdtük használni. Annyira bevált,hogy később már eleve csak ezt vettük. Ráadásul nagyon könnyű tisztántartani,mert az alja is levehető.
2009. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem Avent van. Amúgy tényleg bevált, egyetlen hibája, hogy semmibe se passzol. Se a cumisüvegmelegítőbe, se termoszba nem fér bele. Kivéve persze a saját márkáját, ami viszont írtó drága. Ha tudsz szoptatni is jó ha van készenlétben, nekem pl egyik napról a másikra ment el a tejem :( Persze Nálad minden rendben lesz, de jobb mindenre felkészülni (legalább 1 üveggel)
2009. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De jó, hogy megkérdeztem, mert eddig én is azt gondoltam, hogy az Aventes a legjobb, de akkor ezekszerint mégsem:)
2009. jún. 19. 17:07
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem az Aventes tetejét kb 5ször rá kell csavarnom hogy ne csöpögjön.
2009. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Milyen cumisüveget vegyél????? Semmilyet! Szoptasd a babádat! A világ legcsodálatosabb és legtermészetesebb dolga.
2009. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A MAM-osat hol tudom megvenni, gyógyszertárban, bababoltban, mert erről most hallottam először? Ha egyenlőre egyet veszek teának az elég ugye?
2009. jún. 19. 17:18
 10/19 A kérdező kommentje:
Fogom szoptatni, nagyon bízom benne, hogy lesz tejem is és sokáig tudok neki majd tejet adni, de szerintem nem árt ha van egy cumisüveg kéznél.
2009. jún. 19. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!