Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik segít biztosan? Már 3...

Melyik segít biztosan? Már 3 napja nem alszok, mert a fiamnak jön a foga. Dologél, vagy dentinox a jobb erre a problémára?

Figyelt kérdés
Na és nekem mi segíthetne,mert elég elviselhetetlenné tett a fáradtság?
2009. jún. 19. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már 3 hete nem alszom,úgyhogy együtt érzek veled.

Úgy érzem magam,mint egy zombi,mert éjszakánként van olyan óra,amikor 4x is felsír a kisfiam.El sem merek szinte aludni,mert nem tudhatom mikor sír fel megint.

3 hete össze-vissza alszik,eszik,nem fogadja el csak az anyatejet.

Nekünk egyik sem segített,pedig adtam mellé nurofent,chamomillát és viburcol kúpot is.

Persze nem mindent egyszerre!

Utolsó elkeseredésemben vettem ma neki borostyánláncot,de arról még nem tudok nyilatkozni.


Tudom,hogy ez nem segít,de sok kitartást és türelmet kívánok neked!

7 hónapos kisfiú anyukája

2009. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is úgy érzem,hogy néha jobb lenne el sem aludni,mert addigra fel kell kelnem hozzá. Már van 7 foga,de azokkal nem szenvedett.
2009. jún. 19. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Kinek melyik---

Én sosem használtam egyiket sem, néha kap nurophent, ha nagyon szenved, de ez is kb 5 éjjel fordult elő...

Lányom 1 éves, és 11 foga van.

Amúgy én már fél éve nem alszok, a 3 nappal még király vagy!:-)

2009. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aludni nem fog ezektől, mert rövid hatású helyi érzéstelenítők, max elaltatni, etetni könnyebb velük. Adj kanalas f.csillapítót, az utolsó kibújás előtti legdurvább napokban, mást nem tehetsz. Ja ha gondolod megemelheted a kiságy fejrészét(láb alá 1-1 lexikon) akkor kicsit jobban fog aludni, kevesebb vér tódul az amúgy is fájdalmas ínybe.
2009. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
panadol baby
2009. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dologélt próbáltuk, semmit nem ér. A Dologélben csak gyógynövényes hatóanyagok vannak, a Dentinoxban állítólag van valamennyi lidocain is. Nekünk a Panadol Baby sem jött be. Chamomilla Vulgaris 15 CH-val kicsit jobb, de ez sem tökéletes. Mi 6,5 hónaposak vagyunk, most a 4. foga jön, de ezzel nagyon megszenvedünk.

Kitartást Neked (is)!

2009. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én dentinox-al kezeltem, tökéletes volt. Üvöltött, lekenés után édesen aludt.
2009. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt kibújt volna a foga, azokban a napokban lefekvés előtt adtam neki Panadol babyt. Így aludt kb hajnali 2-ig. Akkor dentinoxal kentem neki. Nem sokat ért, de valamit segített. 2 hónapig tarott ez, most kicsit szünetel a fogzás. Szerencsére.
2009. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!