Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 10hós baba-aki már eszik...

Egy 10hós baba-aki már eszik ilyesmit- mennyi kenyeret, vagy kiflit, sonkát stb. tud megenni egyszerre? A tiétek?

Figyelt kérdés
Este írtam erről itt. Szóval a tejpép már nem favorit. Viszont ezeket csuda enné. Mennyivel laknak jól ennyi idősen?
2009. jún. 19. 08:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez számít-e, 9 és fél kg.
2009. jún. 19. 08:03
 2/5 anonim ***** válasza:
11 hósan fél szelet kenyér,héja nélkül, ez vékony kenyér,kis kocka szelet,előre szeletelt korpás,tehát nem bumszli,vajjal,virslivel,ezt 9 h körül,de nekem reggel megeszik 100ml tápszert.Így 11 h körül jöhet a joghurt.Én úgy látom pillanatnyilag eltelik vele,de a 3 h-t nem bírja ki,vizont ha csak ezt enné,nem tudom,akkor lehet elég lenne.
2009. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggel mi is tápszerezünk(150ml). MI is kilenckor szoktunk utána enni.:) Na és mennyi az a virsli? :) Erre is kíváncsi vagyok!
2009. jún. 19. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk szinte akármennyit!:-)

Nálunk is ez van, mindig a mi kajánkat akarja az övé helyett!

Múltkor pl 3 virslit evett meg(Ő fogja, és harapja a 8 fogacskájával).

Reggel-este iszik kb 250-250 ml tápszert, 9-10 körül 100-150 g tejpépet, délben 100-200 főzelék, 5 körül a főzelékmaradék+gyümi+Danonino. A napközbeni evések után mindig kér még valamit, pl kenyérhéj, felvágott, virsli, stb.

Ja, 26-án lesz 10 hónapos, 9 kg, és Kiscsaj!

2009. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Virsliből egy felet, a hosszú fajta juhbelesből.
2009. jún. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!