Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetőkarikáról vélemény?

Fürdetőkarikáról vélemény?

Figyelt kérdés
Bevállt Nektek?Mikortol használjátok?Nem tudom ,vegyek-e.Köszi!
2009. jún. 18. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van, de sztem nem érte meg. Van h velem fürdik, van mikor a kiskádban ülve, és néha a nagykádban a karikában egyedül. Sokkal jobban eljátszik velem, és egyedül, mint a karikával. Biztonságban van, de nem szereti. Nekünk felesleges volt, de használtan vettem, nem horro összegért, és el is fogom tudni adni, szóval nem kenődtem el, sztem a legjobb az lenne, ha egy ismerősödtől elkérnéd, kipróbálnád, és utána vennél, ha bejönne.
2009. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjük, 3.500 Ft-ért vettem újjonnan. Szerintem nagyon jó találmány. Mióta ül a fiam használjük, most 10 hós és még mindíg használjük, mi 3 hós kora óta alig használjük a kiskádat, mert velünk fürdik a nagykádban, és így biztonságosabb neki és szépen tud játszani is benne, mi kiszálhatunk és ő még akkor is maradhat, mert nemt tud beleesni a vízbe.

Szeritem meg vegyél. Nagy segítség, ha te is a nagykádban akarod inkább fürdetni és vele akarsz pancsizni.

2009. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!