Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám ma 1 hetes és nem...

Adri baba kérdése:

A babám ma 1 hetes és nem hajlandó 5-10 percnél tovább cicin lenni! Az sajnos nagyon kevés, mit csináljak hogy igyon többet? A cumisüveget nem fogadja el pedig ott legalább látnám mennyit iszik meg egyszerre! Olyan 50ml kellene egy szopira nem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
te csak azt hiszed hogy nem eszik rendesen? nyűgös utána vagy sír? mert ha elégedett akkor hidd el 5-10 perc alatt is kiszivja ami neki kell. az enyém sem evett tovább és nem volt éhes soha. vannak babák akik az átlag 20 perc alatt eszenek a tiéd kicsit gyorsabb de ez nam baj ha jollakik.
2009. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kiderül mert hétfőn megyünk méreckedni!de félek nehogy lefogyon:(
2009. jún. 18. 09:08
 3/12 anonim ***** válasza:
hidd el ha éhes maradna ordítana (életösztön)
2009. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is elég volt ennyi idő. Ha utána nem nyügös akkor ez idő alatt megeszi ami neki kell. Nézzed a pelusokat,ha 5-7pisis van neki egy nap akkor minden ok. Ne akard látni mennyit eszik.Majd Ő azt szabályozza :)
2009. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ne szoktasd rá a cumisüvegre, mert akkor később nem fogadja el a cicit

hidd el, tudja ő, hogy mennyit akar enni - még ilyenkor nagyon pici a gyomruk a babáknak, ne aggódj

tedd cicire ahányszor enni kér, éhes, és minden rendben lesz!

2009. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kcsifiam is nagyon hamar cicizett most 19 hónapos és már tápszeres és 180ml tápszert minimum3 perc!Ne aggódj jelzi ő csakne tedd cicire ha nem sír mert megszokja és egésznap cicizni fog!
2009. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Az én babám az első naptól kezdve max 5-6 percet szopizott, ez így van a mai napig, már 6 hónapos. 1 hetesen még nem is evett meg 50ml-t.

Inkább figyeld a babád jelzéseit, ha jókat alszik, nem sír, nem nyűgös, van pisis-kakis pelus, akkor ne izgulj!

2009. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is idegesit hogy rövideket eszik, 2000 ft/hó áron lehet babamérleget kölcsönözni, engem megnyugtatott hogy láttam a mérésből, mennyit eszik.
2009. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kisfiam is max 10 percig szopizott és hizott 1 kilót egy hónap alatt.
2009. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ugyanez volt a helyzet nálunk is. 5-10 perc szopi és vége. Neki tényleg elég, inkább nekem hiányzott a hosszabb összebújás. Más meg azon kínlódik, hogy órákig cicin lóg a kicsije, de egyáltalán nem biztos hogy azalatt az idő alatt többet eszik. Ha szopizik és nyel azalatt az 5-10 perc alatt majdnem folyamatosan, akkor neki ez így jó, nem kell aggódnod :)
2009. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!