Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami körülbelüli időpont...

Van valami körülbelüli időpontotok, mikor 4-6 hós babátokkal foglalkoztok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én a reggeli után beteszem a járókába, és megpróbálom kora délelőttig ott játszatni, (közben egyszer el is alszik), hogy megszokja, hogy ezt az időt önállóan kell eltöltenie, mert én akkor próbálom a napi teendőimet megcsinálni. Jól csinálom?
2009. jún. 18. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi 8 körűl szoktunk kelni,és lassan 4 hónaposak vagyunk!1-1,5 órát elvan, és akkor jön a a cici!!! utána jóta alszik és ha felkel nem futok hozzá haagyom h a babáiva
2009. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nálunk is hasonlóan kezdődik a nap. Reggeli után játszik magában amíg megcsinálom a dolgaim. Délután séta,bevásárlás amit mindíg együtt csinálunk. 17után csak az övé vagyok alvásig.
2009. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
játszon.jól csinálod nem is szabad ölben lennie sokat!
2009. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
8:47es vagyok. Azt nem írtam hogy most leszünk 4hósok.
2009. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, rájöttem hol rontottam el. Én kb. 10 percet hagyom az ágyában napközben. A fennmaradó időben játszom vele vagy csak szimplán mellette vagyok, de akkor sincs időm a házimunkára. Minden estére marad vagy amikor alszik. Bár kicsit off leszek, de hogy csináljátok? Nem sír a járókában, főleg ha nem lát titeket?
2009. jún. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom, hogy minden étkezés után lerakom, ágyra, pihenőszékbe, földre. Így elvan egyedül kb 1 órát, de ha nem akkor odamegyek hozzá és játszom vele. Ha valamit csinálok, mosok, főzők, vasalok, akkor ott van velem a pihenőszékben és beszélek hozzá. Aludni csak az ágyában szokott, én úgy szoktattam. Szerintem nem lehet őket beprogramozni, van, hogy jobban elvan, van, hogy kevésbé. Nálam ő az első, de mellette mégis mindent meg lehet csinálni.
2009. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most 4 és fél hónapos. Mindig törekedtem arra, hogy egyedül is ellegyen. Korábban a nagyágyon volt, de mióta átfordul, egy pillanatra sem hagynám ott. 3 hónaposan kapott játszószőnyeget, azóta azon van. Nemrég meg kaptunk kölcsön járókát, a sógornőm ajánlotta, minél előbb tegyem bele, ne csak akkor, mikor majd mászik, és ténylegesen "el kell zárni", mert akkor talán büntetésnek fogja venni. Addig meg megszokja. Szerintem igaza volt. Mostanában már időnként morgolódik, ha nem lát, de nem mindig, akkor meg kiabálok neki, hogy itt vagyok, meg ott vagyok, ezt meg azt csinálom. Ki csak akkor veszem, ha tényleg nagy a baj:-(. Szóval mi a kezdetektől ezt csináljuk, hogy erre rászoktatni menet közben hogy kell, azt nem tudom. De biztos csak fokozatossággal megy, meg nagy türelemmel.
2009. jún. 18. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!