Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell használni az...

Meddig kell használni az Avent 1 lyukú cumit? A gyerek hány hónapos koráig?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányom, anyatejes, de üvegből issza..szerintetek lehet már a 2 lyukú cumit használni?

köszi


2009. jún. 17. 21:45
 1/5 Nikcsi ***** válasza:
100%
En ket es fel, harom honapos kora korul csereltem le. Sokszor elaludt rajta mert elfaradt. Szerintem nyugodtan. Eleinte biztos furcsa lesz neki hogy gyorsabban jon belole, nalunk ez ugy mutatkozott meg hogy folyt a szaja mellett. :) De egy-ket nap alatt hozzaszokott es boldog volt vele.
2009. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne.Olyan nincs,h meddig kell.Van olyan baba,aki az első perctől a 2 lyukút használja.Az 13 hós fiam a teát még mindig 3 lyukúból issza,a 4 lyukú túl gyors lenne.
2009. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

nem találom a papírt, ami a dobozban volt, hogy meddig ajánlják...

2009. jún. 17. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

TEnyleg nincs olyan, hogy meddig kell. Addig, amig a babadnak ez eleg, vagy amig a kettes meg tul gyors. Eszre fogod venni mind a kettot.

Egyebkent elvileg egy honapos kortol aljanlja az avent a ketteset, harom honapos kortol a harmasat.

Nekunk kettesre valtani kellett hamar, negy hetes volt a fiam. Mondjuk nagy baba is volt es sokat is evett, sirt, szenvedett es izzadt az egyes cumival. Viszont most mar lassan het honapos lesz, reggelre jo mar neki a harmas, akkor gondolom nagyon ehes es gyorsan iszik, estere meg mindig kettes kell, mert akkor mar beszunyokal eves kozben es zavarja, hogy a harmasbol omlik a tej. Kifolyik a szajan.

Vizhez es teahoz meg mindig az egyeset szereti, de a kettessel is szepen iszik.

Maskor mar nem hasznalunk cumisuveget, szerintem el sem fogunk jutni a negyeshez, ha igy folytatjuk...

2009. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

próbáld meg, először fura lesz neki a 2-es, de hamar megszokja. én elmesélem hogy jártam. az én fiam is üvegből kapta a tejet. 2-esből evett még 4 hós korában is, mert nem is gondoltam rá, hogy váltanom kéne megint felfelé. egyszercsak azt vettem észre, hogy nem eszik rendesen. kevés mennyiségeket evett, és még mindig 3 óránként. akkor gondoltam megpróbálom a másik fajta aventest, azt a variábilist. és egyszer véletlenül a hármas fokozatán adtam neki, bevágta a teljes adagot. így jöttem rá, hogy azért nem evett, mert egyszerűen megúnta, és inkább abbahagyta. utána nem volt gond, mert gyorsabban jött neki a kajci:-)

szóval inkább válts neki minél előbb, nehogy ti is így járjatok. lehet, hogy az első néhány alkalommal folyni fog a tej a szájából, ne ijedj meg, viszonylag hamar megtanulja a gyorsabb folyást kezelni.

2009. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!