Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mi a tapasztalatotok...

Anyukák mi a tapasztalatotok a kókuszmatracról, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, eddig úgy tudtam, hogy a kókuszmatrac nagyon jó, mert levegőzik így még az atkák sem tudnak beleköltözni, de tegnap egy anyuka azt mondta, hogy ő ingyen kaphatott volna de neki nem kellett inkább vett sima szivacsot, mert szerinte a kókuszmatrac nem levegőzik, mi a véleményetek, a babák szeretik, jól alszanak rajta?

32 hetes kismama:)


2009. jún. 17. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kókuszmatrac, mindkét fiamnak az van az ágyában. Nagyon jó kemény, szellőzik. Nagyon kényelmes, mert kemény!
2009. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jók a tapasztalataink. Azon túl, hogy megfelelően kemény, a véletlen balesetek se készítik ki. Sőt, ha elég gyors vagyok, pl. egy hányásnál, akkor megfordítva száraz felületet kapok, mivel a kókusz rost, amiből készült, nem szívja magába a folyadékot, így az a gravitációnak megfelelő irányban mozog, míg a szivacsban bizony "szétterül".

Ez a matrac akkor nem lélegzik, ha gumilepedőt használsz.


(Kérd el attól az anyukától az ingyen matracot, te megengedheted magadnak és a gyerekednek, hogy jól, egészségesen aludjon ;))

2009. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kókuszmatracunk van. de a fiam imád rajta aludni. eddig nem zavarta, hogy kemény. nekem a szivacs túl süppedősnek véltem.
2009. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a fiam imádja, egy hónapos koráig bölcsőben és szivacson aludt, aztán átraktuk a kiságyba kókuszmatracra, azóta egyből átalussza az éjszakát. Szerintem nagyon jó
2009. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagy butaság volt visszautasítani azt a matracot... Én nagyon örülnék ha csak úgy kapnék egyet. Mindenkitől azt hallom, hogy nagyon jó. Jól szellőzik, nem atkásodik, ráadásul jó kemény, kényelmes is és a keménysége miatt kevesebb az esélye, hogy a baba gerinc ferdüléses lesz nem úgy mint a szivacsnál. Én is kókusz matracot szeretnék venni a kis fiamnak.

2009. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is ezeket a jó tulajdonságokat hallottam eddig róla, de ez a nem levegőzik dolog és, hogy neki ingyen sem kellett eléggé összezavart, de már biztos vagyok benne, hogy kókuszmatracot veszünk.
2009. jún. 17. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk is kókuszmatracunk van, nagyon jó, egy problémám van, a fejénél 'kikopik', bessüped. Ezt esetleg tapasztalta más is?
2009. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!