Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császármetszéssel született...

Császármetszéssel született meg a kisfiam 2hete! Ahol az orvos csomót kötött ott folyamatosan gennydzik! Mit tudok tenni h ne legyen gennyes és ne fájjon?

Figyelt kérdés
Lehet h újra kell varrni?ott ahol gennyedzik nem húzodott össze a bőr és látszik is hogy szét van nyílva!
2009. jún. 16. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem húzta össze rendesen?Az nem lehet:sBiztos szétnyílt,meerőltethetted...Menj vissza mert ha szétnyílt akkor egy kis fertőzés és megvan a baj...amúgy aloe first -öt fújj rá vagy alkoholos fertőtlenítő plusz betadine és szellőztesd sokat és amint tudsz menj vissza.Lehetőleg holnap
2009. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg dokinak minél hamarabb!
2009. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én is csak azt tudom mondani,mindenképp mutasd meg a dokinak,tapasztalat :( Nálam is hasonló próblémák volta,csak kicsit cifrább. De az Aloa first nagyon jó !!!!!!!!!!

Nekem is a végén már azzal lett kezelve,"hamar" rendbe is jött...

Minden jót,mielöbbi gyógyulást

2009. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!