Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az EXXEMA REPAIR krémet egy...

Az EXXEMA REPAIR krémet egy nap hányszor lehet használni a babán? 2 és fél hónapos. Meg ez nem erős a kisbörinek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
ez vicc? ha ekcémagyanús, akkor vidd orvoshoz, ír spéci krémet.
2012. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, de már nagyobb volt, 11 hónapos, amikor már kipirosodott, akkor még jobban kiszárította a bőrét. Szerintem ne kísérletezz ezzel először, tényleg vidd el dokihoz, ír krémet, mi is olyat kaptunk, ami két nap alatt rendbehozta.
2012. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt nem ismerem, nem próbáltuk, nekünk a shea vaj jött be a legjobban
2012. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az addig oké,hogy vigyem orovoshoz.én el is vittem a körzetihez,de képzeljétek az én orovosom olyan hogy semmit nem adott rá,mert állitolag nem lehet semmivel kenni.hanem inkább egyböl egy másik tápszert irt fel.pedig valoszinű nem attól az,mivel HA-s tehát hipo.az orvos arra fogta hogy tejérzékeny,de tuti nem az.ilyen a mi orovosunk.de viszem másikhoz.köszi
2012. ápr. 4. 08:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Miert irod ezt az orvosodrol? miert "tuti nem" tejerzekeny? a HA tapszer tenyleg nem megfelelo az tejerzekeny babanak, mert csak reszben hidrolizalt, igenis kivalt atopias dermatitist. a hipoallergen tapszerek azoknak a babaknak valok, akiknek nagyobb az eselyuk allergiasnak lenni MASRA, nem tejfeherjere. nekik pl az Aptamil pepti valo. a boruket pedig zsiros testapoloval kell kenni, pl Trixera, Lipikar. ezek zsirosak de nincs bennuk szteroid(nem art a kisborenek...). nagyon felhaboritott, hogy hulyenek nezed qaz orvosod. ha a tenyleg bebizonyosodik, hogy atopias dermatitisze van a babdnak, szkseged lesz az orvosod segitsegere, jobb lenne ha hallgatnal ra, mert egyaltalan nem mondott hulyeseget...

egy tejerzekeny baba anyukaja

2012. ápr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!