Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4,5 hónapos és még...

Kislányom 4,5 hónapos és még egy éjszakát nem aludt végig. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Napközben sem viszi túlzásba az alvást kb.30 perceket alszik.Babakocsiban több órát is,de csak ha tologatom.

Éjszaka még 1x eszünk,ha megébred cumival visszaalszik,de ezt egy éjszaka többször is eljátsza.

Lesz ez jobb valaha?

Már nagyon fáradt vagyok.


2009. jún. 16. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás, az én lányom most kezdi átaludni az éjszakát pár hete és talán 2 hónapja alszik napközben. Előtte se éjjel, se nappal. Fogzás miatt is, meg éjjel éhes volt, meg még ki tudja mi minden miatt volt ennyi gond az alvásával. Még most is nehezen alszik el és 6-kor ébred, (ő) kipihenten, és vagy 11-kor alszik 1 órát, vagy du. 3 körül 2-t. Most 17 hónapos.
2009. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sem alszik sokat, és sok baba sokáig nem alussza át az éjszakát. Lesz jobb nyugi, próbálj meg aludni vele, ahányszor csak tudsz.
2009. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A naközbeni alvás sajna nem megy mert 30 percnél többet nem alszik,én meg addíg csinálom a dolgomat.

Ti,hogy bírjátok még az éjszkázást?

2009. jún. 16. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajjaj, az alvás nálunk is örök gond!!!

Pici korában az én lányom is csak úgy aludt napközben, ha babakocsiba tettem és sétáltunk. Amikor hazaértünk, kipattant a szeme. Éjszakánként 2-3-szor felébredt, gyakran legalább 1-1,5 órán keresztül ébren voltunk, nem akart hamarabb visszaaludni.

Aztán már a babakocsiban sem akart aludni. Na, ekkor már komolyan kétségbeestem!!!

Akkor egyszer csak rájöttem, mi lehet a baj. A lányom (akkoriban) oldalára fordulva aludt éjszaka a kiságyban. Ezt viszont ugye a babakocsiban nem tudja megtenni. Na, egyik nap elhatároztam, hogy teszek egy próbát. Ebéd után mentünk mindig sétálni, ezért megetettem. besötétítettem a szobájában és -bár nem volt olyan egyszerű- elaltattam a kiságyában!!!. Dondolhatod, csodaszámba ment. Ő, aki csak az éjszakát töltötte benne, délben 2 órát aludt benne!!!

Ez van kb. 1 hónapja. Azóta is így alszik délben.

Most viszont az a gond, hogy mocorog a foga és még mászik is állandóan, mióta megtanult, így félóránként ébred.

Kitartás, nálatok is lesz jobb is!!

Ja, éjszakákat azóta alussza végig, mióta fürdés előtt kap tejpépet és fürdés után már nem szopik, hanem tápszert kap.

7,5 hós kislány anyukája

2009. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én 4 hónapos fiam is max fél órákat alszik nappal, ráadásul ő a babakocsiban is sír :-(

Éjjel kétszer szoptatok, plusz újabban kétszer kakil éjjel, úgyhogy még tisztába is kell tennem. Villanyt nem merek kapcsolni, mert akkor kimegy az álom a szeméből.

Már nagyon fáradt vagyok én is. Annyira, hogy elhívtuk az anyósomat néhány napra, segítsen. Képzelheted, hogy már mennyire fáradt lehetek, ha ilyen eszközökhöz nyúlok :-)

2009. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis bíztatás: a fiam 4 hónapos kora körül szintén csak fél órákat aludt nappal. Most lassan 11 hónapos, és hónapok óta napi kétszer alszik nappal hosszabban (1.5-3 óra között egyszerre). Igaz, éjjel még mi is kelünk, 9 után alszik el, reggel fél 8 körül kel, közte átlag 2 ébredés. Mindezt úgy, hogy 2-4 hónapos koráig átaludta az éjszakákat. Szóval, állandóan változnak a dolgok, összességében azt mondhatom, nálunk lassan, de biztosan a jó irányba.
2009. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposak és 8 hónapos korában aludta át az éjszakát először.Amióta eszik normális kaját és nem csak szopik azóta este 9től reggel 8ig alszik.Addig 2-3 szor szopizott éjszaka.Úgyhogy türelem
2009. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!