Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erdemes 1,5 eves babaval...

Erdemes 1,5 eves babaval tengerparti nyaralasra menni?

Figyelt kérdés
Fogja elvezni? 5 csillagos szallodaba, ahol minden van. Mert szulok azzal ijeszgetnek, hogy ugyis hazajovunk majd, mert kisbabaval lehetetlen utazni es nem fogjuk birni. En meg szeretnek menni es szerintem igenis lehet elvezni a nyaralast.
2012. ápr. 2. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak egy családi házba megyünk, nem lesz 5 csillagos szálloda, mi főzünk, meg ilyesmi, de megyünk 1.5 évessel! Hülyeség, hogy nem élvezné! Miért lehetetlen utazni kisbabával? Jön velünk 4 hónapos is! Nem kérdezted meg tőlük, hogy honnan tudják, hogy nehéz? Próbálták már? Egy 1.5 éves fogja a legjobban élvezni a homokozást, pancsit!
2012. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Mi 14 hós lányunkkal maldív szigeteken voltunk.

Több babás, kisgyerekes is volt körbe a világból.


nem lehetetlen, csak féltékenyek a nagyszülök, vagy ök is menni akarnak. amúgy ha lett volna valaki velünk biztos jobb lett volna, de megismerkedtünk másokkal akikkel együtt shnorcheleztünk míg a másik kint homokozott a kicsivel.


persze nem olyan volt mint 2 éve, amikor egésznap kikapcsolódás volt, de ez is jó volt.


én vigyázok az étkezésére a gyereknek, de simán találtunk neki valót a szállodában. repcsire meg müanyag dobozos hipp menüt vittem, amit ott felmelegítettek.


ja és átszállással mentünk.


lányom élvezte nagyon, és nekünk is jó volt örök emlék.

2012. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen arra gondoltam én is, hogy féltékenyek, csak nem mertem leírni, de ha csak mondogatják,hogy ne menjetek akkor tényleg ez lehet, hogy ők nem voltak, akkor ti se menjetek!
2012. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
4és fél hónapos volt a fiunk,amikor először nyaralni mentünk vele. Nem értem,miért ne lehetne vinni a gyereket,vagy miért is kéne hazajönni? Szerintem élvezni fogja a család minden tagja:-)
2012. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi, de a 1,5 éves gyerek már nem kisbaba:)

Az én fiam is ennyi idős és nem gondolkoznék, ha lenne ilyen lehetőségünk.Biztosan élvezni fogja, miért ne élvezné?

Egész nap játék a szülőkkel, homokozás,kagylószedés a tengerparton,fürdés...:)

Kisfiamat a Duna partról alig lehetett elrángatni mikor múlt héten ott voltunk, annyira élvezte.Pedig csak köveket dobált a vízbe.

Én tuti mennék:)

2012. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert valakinek a nyaralás csak abból áll, hogy egy hétig fekszik a nyugágyban és semmit sem csinál. Hát ilyet biztos nem lehet egy baba mellett csinálni. Valóban más lesz a nyaralás babával, mint előtte volt, de így is ki lehet kapcsolódni csak másképpen.

Mi 2 évessel voltunk először tengerparton, napozás és városnézés helyett homokoztam, várat építettem, a gyerekkel fürödtem a tengerbe, gyerekmedencébe, hát ilyeneket lehet csinálni. Nagy kirándulások, túrák, város látogatások baba mellett tényleg fárasztók. A szállodában meg kialakítasz hasonló rutint, mint otthon, ha jól felszerelt, akkor nem lesz nehéz. Ne törődj velük, menjetek el.

2012. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, ezt vartam, bevallom!:) En mar eldontottem, hogy megyunk, csak a ferjemet picit beijesztettek.

Egyebkent, biztos, hogy nem feltekenysegrol van szo, olyan korulmenyek kozott elnek a nagyszulok, hogy megengedhetnek maguknak akarmennyi ilyen utazast. En szeretnem is, hogy jojjenek, de nincs kedvuk, kiutaztak mar magukat:) Csak ok igy latjak a helyzetet, biztos, elfelejtettek, milyen volt babazni, szerintem, ok is nyaraltak.

2012. ápr. 2. 14:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

kiváncsi lennék nagyon miért pontoztak le annyian.


Mi mikor mentünk Maldívra senki de senki nem mondta hogy ne menjünk kisgyerekkel. habár lehet mert akkor már lányunk 2x repült elötte, és más belföldi utakon is túl voltunk rég.

2012. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen! Igen! Hazajönni előbb biztos, hogy nem fogtok, ha bármi történik is, mindenhol van elsősegély, de hát itthon is vigyáztok a gyereketekre, idegen helyen meg még inkább így tesz az ember.

Az már más kérdés, hogy ha még nem voltatok a gyerkőccel, akkor arra fel kell készülnötök, hogy nem rólatok fog szólni, mint az eddigi pihenések, hanem a gyereketek körül fog forogni minden, hozzá fogtok igazodni, nem lesz meg az a klasszikus kikapcsolódás, de ez igazából semmit sem von le a nyaralás értékéből.

Ha tehetitek, mindenképpen menjetek és érezzétek jól magatokat. 100%-ig feltöltődve fogtok hazajönni, ez tuti! Főleg, ha nem kell főznöd, stb. :-)

2012. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló! Szerintem azért pontozott le valaki, mert le merted írni és el mertél menni a Maldív-szigetekre:) Itt vannak ilyen lepontozók, sajnos, akiknek nem tetszik, ha más megtehet dolgokat anyagilag. Pontoztak le engem is ilyen miatt:) Ment a zöld kezecske, ha javít valamin...

És köszönöm mindenkinek, kedvet kaptam az utazáshoz.

2012. ápr. 2. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!