Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiamnak adhatok...

9 hónapos kisfiamnak adhatok már joghurtot?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is... Ja, voltunk allergiavizsgálaton, nincs tejfehérje-allergiája.
2009. jún. 16. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan adhatsz neki, ha már evett másfajta ételeket. értem itt a gyümölcsöt, zöldségeket, husit. ebben a korban már ehet rendes joghurtot is akár, de azért figyelj rá, hogy ne olyan legyen, ami tartósítószeres. biztosabb először a babajoghurt, vagy az, ha veszel túrót és keversz össze neki gyümivel otthon. így biztosan tudod, hogy mit eszik a gyerkőc:-)
2009. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem adhatsz neki, én lányomnak 7honaposan kezdtem natur joghurttal, belekevertem neki gyümit. Majd 8hotol már danone gyümi joghurtot kap.

Neki sincs allergiája semmire.

Minden jot!boldog babázást:)

2009. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen már az ebben a korban adható gyümölcsök, zöldségek, húsok bevezetésén túl vagyunk! :) Nagyon jó ötleteket adtatok, köszönöm a segítségeteket!
2009. jún. 16. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:

6.5 hós korától kap heti 1 Humana joghurtot /6 hótól van ráírva/. Tehát nyugodtan, sőt jöhet utána a sajt is és a túró.

Had kérdezzem meg, milyen allergia vizsgálaton voltatok ennyi idősen, nagyon fontos volna, köszi!

2009. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fél éves korában csinálták, amikor is másfél hónapon keresztül csak fogyott, de az étvágya ugyanolyan volt, és ugyanannyit is evett, mint előtte. Egy sima vérvétel volt, és a vérből végezték el a vizsgálatot szójára, gluténra, tejfehérjére és tojásra. Szerencsére mind referenciaértéken belüli, tehát negatív. Remélem segítettem... Nálatok mi a gond?
2009. jún. 16. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!