Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám éjszaka még felkel...

Babám éjszaka még felkel egyszer enni (130ml-t), de reggel az első 2 evést (6-kor;10-kor) elnyammogja (2*70ml), nem akar enni. Hogy érhetném el, hogy napközben többet egyen, jobban lakjon?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy akkor éjszaka nem is kelne?

Délutántól 3 óránként enne viszont, éjszaka is éppen kibírja a 4 órát, délelőtt pedig semmit nem akar enni. Volt valaki hasonló helyzetben??

3,5 hós baba anyukája.


2009. jún. 16. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Mi 4 hósak vagyunk, és nekem az volt a problémám,hogy éjszaka is nappal is 1,5 óránként szopizott és tápizott,mert pótolni kellett neki.

Azt vedd figyelembe,hogy nem törvényszerű az,hogy mindig ugyanannyit egyen.Úgy látszik,hogy az étkezési szokása elvan csúszva a napszakhoz képest.

A babám most 3 óránként szopizik,tápszer már nem kell neki.Ha két etetés közt megéhezik,akkor egy kis bébidesszertet adok neki, a sütőtök a kedvence.Éjszaka csak egyszer kel fel enni,akkor is csak az egyik cicit eszi ki,ez már inkább szopási igény,minthogy éhes.


Próbáld ki hogy éjszaka kevesebbet adsz neki,vagy pedig egyáltalán nem adsz neki.Az hogy nappal változó az étvágya szerintem nem baj.Ha szépen fejlődik,van rendesen széklet és pisi,és mosolygós akkor nem hiszen hogy gond lenne.

Mivel tápszeres,már kostóltadhatod,én is 3.5 hósan kezdtem,igaz tényleg csak az ízek miatt,egy-egy kiskanál gyümi- vagy répa levet kapott naponta.

2009. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!