Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit nasizhat egy 10 hós...

Mennyit nasizhat egy 10 hós baba naponta?

Figyelt kérdés

Gondolok itt babakekszre, piskótára. Mennyi a sok?

Pl 2-3 piskóta és 2-3 babakeksz sok már egy nap?


2009. jún. 15. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sok.

Vagy hát mindenki másképp csinálja.

Én akkor még semmit nem adtam a lányomnak, de anyósomék sajna mindig hozzák a babakekeszet, babapiskótát, gyümölcsléket, és adják a gyerknek. Azóta eszik napi 1-1 babapiskótát, vagy kekszet, de inkább kiflit rágcsál, egy felet egy nap.

Ma 1 éves:-)

2009. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
szerintem nem mondható soknak csak több ne legyen még.Kifli kiadosabb nem? És azt sok anyuka adja?!
2009. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Bár az én fiam már 11 hónapos múlt. Mostanában kb 3-4 babakekszet megeszik, egy fél sajtos kiflit, azt a nagyobb fajtát, este vacsi után még vagy 5 kukit, hetente 2X kap túró rudit. Emellett rendesen eszik mindent, nem egy válogatós. Ja és még nasiként elnyammog egy banánt is. Álandóan megy már 2 hónapja 10 kg. Szóval nem is kövér gyerek. Én mindig meg szoktam kínálni, ha kéri megeszi, ha nem otthagyja:)
2009. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nagyon sok.

A reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsi, szopi/tápszer mellett még ennyit rágcsál vagy ez a tízórai, illetve uzsi?

2009. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Az én kisfiam 13 hós,és nem nassol.A gyümölcshöz szoktam adni sűrítésként babakekszet,de nem minden nap,és nem viszem túlzásba.Nem azért,mert én trendi anyuka vagyok,hanem,mert lesz még elég ideje,h édességet egyen(és sztem fognak is adni neki a nagyszülők,ha náluk lesz)amit nem biztos,h mindig tudok majd kontrollálni.
2009. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

amikor folyton azt halljuk, hoyg rengeteg az elhízott gyerek Mo.-on, és semmiképpen ne szoktassuk rá a nassolásra?

az én babám is 10 hós, és semmilyen nasit nem adok neki. ehet még eleget később.

2009. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Főként a tízórait és az uzsit teszi ki a "nasi" de a kifli tényleg tömöttebb. Személyszerint nem tartom soknak és nem a cukros babapiskótát kapja, hanem a simát.

Köszönöm a válaszokat.

2009. jún. 16. 07:33
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor mi is volt a kérdés?
2009. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégiscsak nasi, hiszen nem gyümölcs ...nasi
2009. jún. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!